Труханов призначив керівника нового департамента земельних ресурсів

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив на посаду директора Департаменту земельних ресурсів Одеської міської ради Олександра Філатова.

Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба муніципалітету. 

Згідно розпорядженню Олександру Філатову присвоїли 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановити йому надбавку у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років. 

Підставою для призначення окрім заяви самого Олександра Філатова стало подання першого заступника міського голови Михайла Кучука. 

Олександр Філатов раніше був першим заступником директора філії «Інфоксводоканал» та неодноразово подавав свою кандидатуру на посаду заступника голови облдержадміністрації.

Пізніше виконував обов'язки заступника директора департаменту комунальної власності.

Перед звільненням він задекларував:

  • Садовий будиночок площею 861,6 квадратних метрів в колишньому Лиманському районі Одеської області, який належить його дружині Людмілі Калашник. 
  • Земельні ділянки там же, загальною площею 1,5 тисячі квадратних метрів, що також належать дружині. 
  • Офіс, яким дружина володіє разом із громадянкою Надією Бартніковою (75 на 25%).
  • Земельну ділянку, яка належить дружині площею 20 тисяч квадратних метрів у селі Троїцьке Біляївського району. 
  • І ще одну ділянку такою ж площею в Троїцькому, якою він володіє разом із громадянином Андрієм Волкодавом

У 2020 році Олександр Філатов придбав два автомобілі Lexus - RX 300 2020 року випуску для дружини та LX 570 2013 року для себе. Також в нього є Toyota Camry 2016 року, яку придбав ще у 2018 році. 

Людмила Калашник заробила 100 тисяч гривень, займаючись підприємництвом. У Департаменті комунальної власності Одеської міської ради Олександр Філатов заробив 7 тисяч 329 гривень. Ще 81 тис. 746 грн він заробив у Красносільській сільській раді Одеського району Одеської області. 

Готівкою він зберігає 44 тисячі доларів США, дружина зберігає 8 тис. доларів та 40 тис. євро. 

Нагадаємо, у квітні Одеський міський голова Геннадій Труханов вніс зміни у штатну чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів на 2021 рік з урахуванням створення Департаменту з благоустрою міста та Департаменту земельних ресурсів.

У липні Одеський міський голова Геннадій Труханов також розпорядився внести зміни в штатну чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів.

Згідно з розпорядженням зміниться кількість співробітників трьох департаментів:

  • аналітики та контролю Одеської міської ради із 23 одиниць на 15 одиниць;
  • з благоустрою міста Одеської міської ради із 26 одиниць на 37 одиниць;
  • юридичного департаменту Одеської міської ради зі 107 одиниць на 104 одиниці.
Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів розгорнуто нові автоматизовані базові станції Глобальної морської системи зв'язку      під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства, зокрема, в складі одеських берегових радіостанцій. Про це в дописі у мережі Facebook повідомило казенне підприємство «Морська Пошуково-Рятувальна Служба». Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та … читати далi

Одеська митниця оприлюднила результати зовнішньоекономічних операцій, здійснених протягом січня-вересня 2021 року. Згідно з даними пресслужби митниці, у вказаному періоді лідерами з оподаткованого імпорту є: США – 36%; Туреччина – 14%; Китай- 13%; Гана – 6%; Бразилія, Еквадор – по 3%; Грузія, Марокко – по 2%; Румунія, Єгипет, Болгарія – 1%. До … читати далi

Депутати Ренійського міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання в ході п'ятнадцятої сесії міськради внесли зміни до бюджету. За рахунок міжбюджетних трансфертів збільшено дохідну та видаткову частини бюджету громади в цілому на шістнадцять мільйонів гривень, повідомив кореспондент ІзбірКома.  Передусім зазначимо, що за рахунок субвенції з держбюджету на здійснення заходів … читати далi

Лідером за кількістю нових випадків інфікування COVID-19 24 жовтня стала Дніпропетровська область. Відповідні дані з'явились на вебпорталі Міністерства охорони здоров'я України.  Минулої доби в країні інфіковано 20 тис. 791 особу. П'ятірка регіонів з найбільшим поширенням коронавірусної хвороби виглядає так: Дніпропетровська область - 2211; Львівська область - 1509; Харківська область - … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР