Служба автомобільних доріг не прийматиме роботи від підрядника, який клав асфальт на сніг

28 грудня 2021 р. 11:14

Одеса негода ремонт доріг

Компанія, що робить ремонт однієї з ділянок на дорозі Т-16-27 КПП "Серпневе" – Тарутино – Арциз – Сарата, 27 грудня клала асфальт під час інтенсивних опадів - випадіння снігу.

Фото та відео цього процесу оприлюднив на своїй сторінці у Facebook колишній начальник Служби автомобільних доріг України в Одеській області Олег Варивода.

"Виконавець робіт ТОВ СК "Автострой" вирішив, що сніг укладання асфальту не завада і пішов нахрапом або на авось. Тільки ось не треба розповідати про технології, що дозволяють укладати а/б суміш за мінусової температури. Ці технології я знаю не гірше за ваше, а ще я знаю, як підбирається склад цієї суміші, що застосовуються модифікатори, і як це має перед початком робіт бути узгоджено технаглядом Служби доріг", - зазначив він.

Також Олег Варивода зазначив, що Служба автомобільних доріг не надавала на ці роботи дозволу та навіть заборонила їхнє проведення.

Це також підтвердили у Службі автомобільних доріг.

"Заздалегідь підрядну організацію офіційно попередили про погіршення погодних умов. Під час інспекції інженер Служби зафіксував, що при наявності опадів та мінусовій температурі повітря субпідрядна організація ТОВ СК "Автострой" проводить роботи з влаштування асфальтобетоного покриття на дорозі Т-16-27 КПП "Серпневе" – Тарутино – Арциз – Сарата, на ділянці км 61 – км 70. Також поверхня основи, на яку вкладалося асфальтобетоне покриття було засніжене та з ожеледицею. Всі ці показники суперечать вимогам ДБН. Зазначимо, що дозвіл від Служби автомобільних доріг в Одеській області на виконання ремонтних робіт субпідрядній організації не надавався. Після виявленого інциденту Службою було виписано розпорядження про припинення робіт, які в подальшому не будуть прийняті та оплачені", - зазначили в пресслужбі САД.

Зазначимо, що за перші 9 місяців 2021 року Управління дорожнього господарства (УДГ) Одеської міської ради встигло провести майже 325 мільйонів гривень платежів. Центр публічних розслідувань з'ясував, що ще у 2014-2016 роках Управління капбудівництва та Управління дорожнього господарства підписали договори з фірмою "Ростдорстрой" на 437 млн грн, "СК Автострой" - на 241 млн грн, ПП "Київшляхбуд" - на 52 млн грн, ТОВ "БВК "Пик-Строй" - на 52 млн грн. Дві з них ми бачимо і в теперішньому рейтингу.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР