Щоб зорганізувати смугу для громадського транспорту в Суворовському районі треба 8 мільйонів

15 лютого 2021 р. 16:08

ремонт доріг транспорт

Організація додаткових смуг для громадського транспорту на дорогах Суворовського району в напрямку частини Суворовського району, відомої як "Селище Котовського", потребує додаткових бюджетних грошей в розмірі близько 8,5 мільйонів гривень.

Про це під час дистанційної апаратної наради повідомив директор департаменту транспорту і зв'язку Одеської міськради Сергій Тетюхін.

За його словами, ці гроші необхідні для нанесення нової дорожньої розмітки. Якщо гроші будуть надані, то реалізувати цей проєкт можна буде вже до початку літа.

"Якщо коротко, то за рахунок нової розмітки з п'яти смуг зробимо шість, звузивши їх, а також організуємо рух реверсною смугою за допомогою світлофорів", - пояснив Сергій Тетюхін.

Нагадаємо, про виділені смуги на цих дорогах говорять вже рік. В лютому 2020 року проблема була в тому, що Патрульна поліція не відповідала Департаменту транспорту зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради на прохання узгодити схеми виділених смуг для громадського транспорту в Суворовському районі Одеси.

У січні на одній з апаратних нарад констатували, що виділена смуга для громадського транспорту на вулиці Рішельєвській продемонструвала свою ефективність, і департамент транспорту розробить проект створення таких смуг на вулицях, що ведуть до Селища Котовського.

В листопаді 2019 року на вулиці Рішельєвській запрацювала виділена смуга для громадського транспорту.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України затвердив на засіданні 3 березня межі порту «Південний». Згідно з пояснювальною запискою, до цього межі порту не були визначені, що не відповідало вимогам Закону «Про морські порти України». Своєю чергою, визначення меж порту дозволить врегулювати питання визначення статусу єдиних майнових комплексів, що включають технологічно пов'язані об'єкти портової … читати далi

Група людей в камуфляжі та з нашивками Служби безпеки України 3 березня увійшла в будівлю управління Українського Дунайського пароплавства для проведення обшуків. Про це повідомляє Бессарабія-inform.  Подробиці операції в СБУ поки не повідомляють та не коментують, проте 1 березня в Києві проходило спільне засідання підкомітетів з питань морського транспорту та з … читати далi

Касаційний адміністративний суд Верховного суду залишив у силі заборону на в'їзд в Україну для російського блогера і арт-дизайнера Артемія Лебедєва. Це пов'язано з його заявами на підтримку анексії Криму, повідомляє РБК-Україна. Суд розглянув скаргу адвокатів російського блогера на рішення Служби безпеки України від березня 2017 року, яким Лебедєву було заборонено в'їзд … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної адміністрації продовжує констатувати зростання захворюваності на COVID-19 серед учасників навчального процесу. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.  За його словами, п’ять закладів освіти перейшли працювати на дистанційну форму.  "За інформацією моєї колеги Наталії Одарій-Захар’євої … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР