Проєкт реставрації Одеської філармонії завершать до кінця жовтня

08 вересня 2021 р. 09:12

Одеса

Першу частину науково-проєктної документації, що охоплює протиаварійні та консерваційні роботи на пам'ятці архітектури національного значення - будівлі Нової біржі (філармонії), передали на експертизу і узгодження в Міністерство культури України.

Керівник компанії-переможця тендеру на розробку проєкту ТОВ «НВЦ Екострой+» Володимир Суханов розраховує, що документація буде готова до кінця жовтня, повідомила «Думська».

«Це дуже складний проєкт, об'ємний і комплексний. Будівля в складному стані, і проєкт передбачає посилення і фундаменту, й конструктиву, і кроквяної частини. Перед цим доведеться провести демонтаж небезпечних елементів - їх дуже багато», - зазначив він.

За словами Суханова, проект передбачає повну реставрацію будівлі: як фасаду, так і інтер'єрів у всіх приміщеннях, відновлення елементів декору і живопису.

«Крім власне реставрації, ми вирішуємо питання інженерних мереж: вентиляції, кондиціонування, опалення, питання акустики і сучасного сценічного обладнання. Там, де це не змінить естетичного сприйняття архітектурного вигляду пам'ятника, ми передбачаємо засоби для інклюзивності. Окремим розділом запроєктуємо нічне підсвічування, якого, на жаль, у такого величного будинку немає», - зазначив фахівець.

Нагадаємо, у січні бюджетна комісія Одеської обласної ради погодила пропозицію обладміністрації щодо переліку та співфінансування об'єктів будівництва, серед яких розробка науково-проєктної документації з реставрації двох пам'ятників архітектури - Одеської обласної філармонії та Художнього музею. 

На виготовлення науково-проєктної документації «Ремонтно-реставраційні роботи на будівлі-пам’ятці національного значення – «Нова Біржа» Одеська обласна філармонія за адресою: м. Одеса, вул. Буніна,15 тоді пропонували витратити 7 мільйонів гривень.

У 2018 році Управління Одеської обласної ради з майнових відносин проводило тендер для обрання компанії, яка розробила б науково-проєктну документацію на ремонтно-реставраційні роботи будівлі КУ «Одеська обласна філармонія».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР