Прикордонники склали іспит з водіння катерів на Дунаї

17 жовтня 2021 р. 21:11

армія прикордонна служба

В Навчальному центрі Морської охорони відбувся випуск мотористів-рульових малих прикордонних катерів, серед яких були прикордонники з Одеської області. 

Протягом місяця захисники кордону, що служать у різних регіонах України, засвоювали лекційний матеріал і опановували практику спеціальних дисциплін. Серед них були механічна установка катера та її експлуатація, кораблеводіння та керування катером, радіоелектронні засоби, їх експлуатація та використання. Програма підготовки налічувала 144 години навчальних занять

Військовослужбовці прикордонних підрозділів, на ділянках яких є водойми, вчилися самостійно управляти малим катером, набули практичних навичок з обслуговування технічних засобів та механічної установки катера.

В ході проведення одного з теоретичних занять викладач Роман Брусановський розповів: «Крім основних обов'язків, рульовий повинен дотримуватися правил техніки безпеки, вміти спустити плавзасіб на воду і керувати ним за різних погодних умов, а також застосовувати на практиці прийоми порятунку потопаючих. На воді будь-якої миті може статися щось непередбачуване. При цьому рульовий повинен проявити стійкість до стресів і холоднокровність, швидко і правильно зреагувати».

Катерна практика на річці Дунай стала контрольним зрізом засвоєних знань. 

Всі військовослужбовці по завершенні курсу успішно склали заліки і отримали відомчі свідоцтва, на підставі яких отримують допуск до самостійного керування малим прикордонним катером в своїх підрозділах.

Раніше Державна прикордонна служба та Морська охорона відомства зазначили, що в ситуації із танкером Delfi командиром корабля в повному обсязі вживалися всі вичерпні заходи відповідно до наданих йому повноважень. Таку заяву розповсюдив пресцентр Держприкордонслужби. 

У Навчальному центрі Морської охорони завершено черговий курс підвищення кваліфікації «Підготовка екіпажів кораблів з боротьби за живучість для молодшого персоналу», повідомив сайт Держприкордонслужби України. 

Під час огляду майна громадянина Австрії, який хотів залишити Україну через поромний пункт пропуску «Орлівка», прикордонники й митники виявили цікаві знахідки. Про це розповіла пресслужба Державної прикордонної служби. Отже, австрієць перевозив картину, обрамлену дерев’яною рамою золотистого кольору, із зображенням дівчини в червоній хустині. На полотні було зазначено прізвище, ймовірно, автора та дата – 1917 рік. А от книга була видана французькою і мала назву «Grands peintres de l'allemagne». Надрукована у Парижі 1891 року.

Фото і відео: ДПСУ

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР