Попри карантин у 2020 році від орендаторів пляжів Одеса заробила більше, ніж у 2019 році

17 травня 2021 р. 10:48

Орендарі пляжів Одеси сплатили у бюджет міста 15 мільйонів 501 тисячу гривень за 2020 рік, що на 443 тисячі гривенгь більше, ніж  у предкарантинний 2019 рік. 

Про це під час апаратної наради в Одеській мерії повідомив заступник начальника управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради Віталій Парфьонов. 

Він зазначив, що у 2020 році навіть перевиконано на 2% план з надходжень від оренди пляжів.   

Окрім того, за його словами, станом на 1 травня 2021 року до бюджету надійшло 4 мільйони 778 тисяч гривень - тобто понад третина від плану на рік.

Наразі управління узгодила 22 схеми пляжів для орендарів, ще 25 видадуть після усунення деяких недоліків.

Правила оренди такі ж, як і минулого року. Орендар має забезпечити 30% території для безкоштовного відпочинку та п'ятиметровий прохід вздовж своїх пляжів до моря.  

Зазначимо, що у 2018 році від оренди пляжів отримали 12 мільйонів. Це обурило мера Геннадія Труханов, тож в мерії розглядали можливість відмовитися від орендарів. Проте виявилося, що це коштуватиме міському бюджету 57 мільйонів, які місто матиме витрачати на обслуговування пляжів муніципальними службами. 

Нагадаємо, орендарі пляжів «Чкаловський» та «Лагуна» проводили там роботи без погодження з муніципалітетом, тож мерія змусила їх припинити діяльність.

Гідротехнічні споруди, відчужені у держпідприємства «Чорноморський яхт-клуб» в рамках підготовки його до приватизації, повернули державному підприємству.  

Настил нічного клубу «Ітака» в одеській Аркадії - вимушений захід, викликаний розмиванням пляжу. Про це на засіданні постійної комісії міської ради з питань екології та протидії надзвичайним ситуаціям заявив директор КП «Узбережжя» Дмитро Бєляєв. 

Деякі з найглибших частин Чорного моря все ще реагують на зміни клімату, викликані останнім льодовиковим періодом, який офіційно закінчився майже 12 тисяч років тому. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Декларації депутатів Одеської обласної ради Івана Фурсіна та Олега Кутателадзе опинилися у п'ятірці декларацій, в яких Національне агентство з питань запобігання корупції у минулому році виявило недостовірні відомості на значну суму. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Загалом ТОП-5 виглядає так: народний депутат України – виявлено недостовірні відомості понад 73 … читати далi

Випробування дослідних зразків озброєння з бойовою стрільбою на полігоні "Алібей", поблизу села Тузли Білгород-Дністровського району Одеської області відбуваються з 25 січня по 12 лютого. Про це повідомили у Білгород-Дністровській районній державній адміністрації. Під час проведення випробувань буде обмежений доступ до морської коси від села Лебедівка та прилеглої до полігону частини … читати далi

Переоснащення кожного бомбосховища Одеси коштуватиме від 600 тисяч до 1,5 мільйона гривень, тож одеська мерія вже звернулася до міжнародних партнерів з проханням сприяти у модернізації об'єктів цивільного захисту та приведенні їх до стандартів НАТО. Про це стало відомо під час наради з питань цивільного захисту, оснащення об'єктів цивільного захисту та … читати далi

Державна інспекція з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) пред’явило претензію комунальному підприємству "Світло" для добровільної сплати збитків, заподіяних державі. Про це повідомили у пресслужбі інспекції. Інспекція розраховала збитки на 204,2 тисячі гривень за нераціонально використовування комунальним підприємством водних ресурсів. Зокрема період з 10 по 23 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР