Паркувальники незаконно збирали гроші на пляжі «Ланжерон»

27 жовтня 2021 р. 21:24

Одеса

Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило факт незаконного надання суб’єктом господарювання  послуг із забезпечення паркування транспортних засобів на місцях для паркування (спеціально відведеній стоянці) за адресою: м. Одеса, пляж «Ланжерон», зона 2.

Про це повідомили антимонопольники, які дослідили ринок надання послуг з утримання майданчиків для паркування та забезпечення зберігання на них транспортних засобів на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції.

Зокрема, термін дії договору, яким КП «Одестранспарксервіс» надало право оператору організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на місцях для паркування (спеціально відведеній стоянці) за вказаною адресою, закінчився 31 серпня 2021 року. Натомість оператор в порушення умов чинного законодавства продовжує надавати ці послуги гостям та жителям міста Одеси.

В свою чергу, КП «Одестранспарксервіс» до повноважень якого належить, зокрема,  експлуатація, утримання мережі паркінгів, спеціально відведених стоянок, майданчиків для паркування та інших об'єктів дорожнього сервісу в місті Одесі, а також визначення операторів для надання послуг з утримання майданчиків для платного паркування, за результатом опрацювання вимоги відділення здійснило перевірку, підтвердило наявність порушення з боку суб’єкта господарювання та зобов’язало його припинити вищезгадану діяльність.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» Відділення поінформувало Одеську обласну прокуратуру, Головне управління Національної поліції в Одеській області та Управління Служби безпеки України в Одеській області про факт встановленого порушення для відповідного реагування та вжиття заходів в межах компетенції.

Нагадаємо, Верховний Суд України залишив без задоволення касаційну скаргу Южненської міської ради, яка була незадоволена рішенням Південно-західного апеляційного господарського суду, що залишив у силі рішення Господарського суду Одеської області.

Фонтанська сільська рада визначила виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів  з порушенням норм чинного законодавства.

Господарський суд Одеської області відмовив товариству з обмеженою відповідальністю "Стройсервіс-Юг", яке  вимагало скасування штрафів, накладених на неї та ще дві компанії за спотворення результатів торгів, загальною сумою в 476 тисяч гривень.

Касаційний господарський суд Верховного Суду України прийняв до розгляду позов Антимонопольного комітету України до виконавчого комітету Одеської міської ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР