Оштрафований будівельник продовжує зводити нахаббуд в центрі Одеси

31 серпня 2021 р. 14:54

Одеса

Компанія «Екодом-2» продовжує будівництво на вулиці Катерининській, 49 в центрі Одеси без жодних документів. 

Про це повідомив начальник управління Державного архітектурно-будівельного контролю Олександр Авдєєв. 

За його словами, раніше тут прибрали трубу теплопостачання без жодного документа та почали роботи зі знесення дерев.

«Я нагадаю, що через реєстр будівельної діяльності зареєстроване повідомлення по початок виконання підготовчих робіт за адресою – Катерининська, 49 від ОК «Екодом-2». Система автоматично зареєструвала повідомлення, що дозволяє проводити такі роботи.
Тоді забудовник через особистий «електронний кабінет» на сайті е-DABI подав повідомлення про початок будівельних робіт за найнижчим класу наслідків СС1», - зазначив він.

Однак, за його словами, ця ділянка знаходиться в охоронній зоні пам'яток архітектури. Наприклад, за адресою Єврейська, 25 (Будівля синагоги,) і Рішельєвська, 30 (Будинок прибутковий Єврейського товариства). Тож на ньому не можуть розроблятися документи за найнижчою класом наслідків СС1, а тільки починаючи з середнього - СС2 , що передбачають зовсім інші вимоги до об'єкту.   

Більш того, за твердженням Олександра Авдєєв, проектувальник ТОВ «Топ Арт Проект» не витримав протипожежні відстані до вже існуючих будівель.

Минулого року співробітники управління перевірили будівництво. За результатами перевірки управління надало припис про усунення порушень та наклало штрафні санкції на генерального проєктувальника ТОВ «Топ Арт Проект» в 240 тисяч 180 гривень, на ОК «Екодом-2» – ще на 75 тисяч 672 гривні та на головного інженера проєкту Ольгу Топалову - 51 тисячу гривень.

Також управління скасувало реєстрацію повідомлення про початок будівельних робіт. 

В суді припис про усунення порушень та постанову успішно оскаржили вказаний інженер компанії-проектувальника, а також саме ТОВ. 

Нагадаємо, у червні 2020 року Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міськради звернулося в поліцію з приводу незаконного будівництва за адресою Катерининська, 49, в історичному центрі Одеси. 

До того прокуратура Одеської області розпочала кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття іншої земельної ділянки в центрі Одеси.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР