Одеський університет внутрішніх справ отримав нового ректора

16 листопада 2021 р. 13:01

Одеса

Міністерство внутрішніх справ України призначило тимчасовим виконуючим обов'язки ректора Одеського державного університету внутрішніх справ Сергія Кузніченка.

Сергій Кузніченко з серпня 2011 року по вересень 2015 року перебував на посаді першого проректора, а згодом – проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

У 2015 році призначений завідувачем сектору Інституту Законодавства Верховної Ради України, а з квітня 2016 року – головним науковим співробітником Інституту Законодавства Верховної Ради України.

З жовтня 2018 року призначений на посаду проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

Є автором понад 200 наукових праць, у тому числі 5 підручників, 4 монографій, 11 навчальних посібників, науково-практичних коментарів Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу адміністративного судочинства України, законів України «Про правовий режим надзвичайного стану», «Про міліцію» та ін. Керівник і відповідальний виконавець понад 10 науково-дослідних робіт, що виконувалися за замовленнями органів і підрозділів внутрішніх справ.

Напочатку жовтня Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський підписав наказ про звільнення з посади ректора Одеського державного університету внутрішніх справ В'ячеслава Аброськіна.

Попередній ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Іван Катеринчук залишив посаду 13 вересня 2019 року.

Новим ректором Одеського державного університету внутрішніх справ у жовтні 2019 року був офіційно призначений В'ячеслав Аброськін, який до того залишив посаду першого заступника глави Нацполіції України.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про перебіг COVID-19 в країні повідомило про 624 нових випадки, зафіксованих в Одеській області за добу 26 листопада. Також виявлено 18 летальних випадки та 741 одужання. Таким чином, Одеська область випала з п'ятірки лідерів та посіла десяте місце в країні за кількістю випадків інфікування за добу. Перша п'ятірка регіонів-антилідерів виглядає так: … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР