Геннадій Труханов поскаржився на погрози від підрядника, що ремонтує школу

Одеський міський голова під час апаратної наради 20 грудня доручив управлінню капитального будівництва скласти перелік підрядників, які викликали незадоволення муніципалітету при виконанні тих чи інших робіт.

За словами міського голови, такий крок викликаний тим, що представники однієї з компаній-підрядників, яких залучили для ремонту школи в місті, не виконує своїх обов'язків, а власники компанії взагалі погрожують мерові.

"Один підрядник, що пройшов конкурс, нічого не робить. Та мало того, вони ще й погрожують. Мені особисто погрожують, що якісь надприродні та найпотужніші сили мені зателефонують. Я маю перелякатись, а якщо я не перелякаюсь, то мені можуть оголосити нову підозру. Мовляв в підрядника потужні зв'язки у правоохоронних органах", - зазначив міський голова. 

Прізвищ тих, хто йому погрожував, Геннадій Труханов не назвав.

Імовірно, йдеться про капітальний ремонт будівлі, стадіону та елементів благоустрою території ОЗОШ №56, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Тіниста, 1, який робить згідно з укладеною угодою товариство з обмеженою відповідальністю "ЛІНККОР" за 37 мільйонів 675,9 тисяч гривень.

Угоду уклали в червні 2020 року, роботи планували завершити до 31 грудня 2021 року. Проте у квітні 2021 року строк дії договору продовжили через "документально підтверджені об’єктивні обставини" до грудня 2022 року. Зазначимо, що цінова пропозиція компанії у тому тендері була найдорожчою. 

Нагадаємо, Одеський міський голова Геннадій Труханов звинуватив в організації акції протесту, що відбулася вранці 20 грудня, політичних діячів, що, на його думку, намагаються таким чином підвищити свою підтримку серед населення міста. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР