Одеський "Комітет виборців України" розпочинає співпрацю з двома народними депутатами України

04 лютого 2021 р. 17:01

народний депутат

Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" розпочала співпрацю з двома народними депутатами України - Анатолієм Урбанським та Олегом Колєвим.

Як пояснили в пресслужбі організації, у рамках взаємодії з командами нардепів експерти організації будуть сприяти налагодженню співпраці команд народних депутатів із місцевими групами інтересів для майбутнього спільного вирішення окремих проблем у виборчих округах.

Що будуть робити?

Проведуть опитування команд народних депутатів щодо найбільш поширених проблем їх виборчих округів, з якими до депутатських приймалень найчастіше звертаються громадяни. Потім, на основі опитування, розроблять та нададуть командам депутатів перелік можливих груп інтересів в округах, які опікуються дотичними проблемами, а також допоможуть підготувати і супроводять модерований онлайн-виступ нардепів щодо їх законотворчої діяльності, порядку денного Верховної Ради та їх зв’язку із проблемами виборчого округу.

В свою чергу, представникам місцевих груп інтересів – громадським активістам, представникам профспілок, бізнес-об’єднань, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування запропонують пройти навчання з теми можливостей взаємодії з народними депутатами та можливостей вирішення місцевих проблем у взаємодії із ними.

В кінцевому рахунку Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" організує модеровану зустріч представників місцевих груп інтересів з народними депутатами, на якій учасники отримають можливість спільно обговорити проблему, своє бачення щодо впливу на її вирішення та домовитись про подальшу співпрацю.

Народний депутат України Олег Колєв з приводу участі в ініціативі зазначив: «Я вдячний Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України» за надану можливість взяти участь в ініціативі з розбудови співпраці народних депутатів з місцевими групами інтересів.

На мою думку, кожен народний депутат України зобов'язаний підтримувати зв'язок зі своїми виборцями, громадськими організаціями, бізнесменами, профспілками. Важливо запроваджувати особливі підходи у роботі на окрузі, а саме проводити прийоми з метою обговорення найбільших проблем округу та виступати у ролі уповноваженого від своїх виборців із законодавчими ініціативами у Верховній Раді України».

У свою чергу народний депутат України Анатолій Урбанський підкреслив: «Я дуже часто зустрічаюсь з жителями свого виборчого округу і вважаю спілкування з виборцями однією з найважливіших складових своєї роботи як парламентаря. Адже так можна почути і про проблеми людей, і про недоліки роботи влади, і нерідко - цікаві пропозиції. А тому взаємодія з громадянським суспільством - це те, без чого неможливий демократичний розвиток. Тож буде дуже добре, якщо ми в рамках запропонованої ініціативи зможемо зробити цю взаємодію продуктивною».

У результаті активні групи виборців в округах можуть разом з депутатами виробити дорожні карти для вирішення визначеної проблеми і - у перспективі - вирішити її спільними зусиллями.

Нагадаємо, Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» раніше повідомила, що шукає народних депутатів, які зацікавлені в розбудові співпраці з місцевими групами інтересів у вирішені проблем виборчого округу.

Минулого року Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підписала меморандуми про співпрацю з двома народними депутатами, обраними від мажоритарних округів Одеської області, - Анатолієм Урбанським (виборчий округ №143) та Сергієм Колебошиним (виборчий округ №140).

Нагадаємо також, що партнери Одеського КВУ очолили Глобальну мережу національних спостерігачів за виборами.

Зазначимо, що ОПОРА вже кілька виборчих компаній постійно співпрацює з Одеською обласною організацією "Комітету виборців України". 

Проєкт «Ефективна взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа

                                     

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Конкурсна комісія допустила до конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки (БЕБ) 48 кандидатів серед яких колишній голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  Повний перелік допущених до конкурсу кандидатів оприлюднили на урядовому порталі. Серед допущених до конкурсу кандидатів також, - голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник, член Ради Національного … читати далi

Керівництво комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» планує звернутися до поліції з метою встановлення особи порушника та подати позов щодо відшкодування завданої шкоди майну КП.  Про це повідомили у пресслужбі підприємства. За даними КП, йдеться про інцидент на вулиці Кримській, 52, де водій автомобіля Daewoo Lanos не впорався із кермуванням та провалився в … читати далi

Фрагменти ліпнини обвалилася з фасаду пам'ятки архітектури на Приморському бульварі, 5, що в центрі Одеси тож наразі тротуар біля будинку огородили, Як зазначає Суспільне, прокоментувати ситуацію в мерії поки не змогли.  Будинок Лерхе, в якому стався обвал, — пам'ятник архітектури національного значення. Його побудували в 1823-1826 роках за проєктом італійського архітектора Франческа Боффо … читати далi

Одеський апеляційний суд розглянув клопотання обвинувачених Вадима Козловського та Олександра Яковлева про зміну запобіжного заходу з утримання в СІЗО на домашній арешт. Адреса реєстрації у цих обвинувачених начебто в області, а сторона захисту стверджує, що і в Одесі у них є місце для проживання, повідомляє Odessa.online. Суд взяв перерву до завтра. Адвокати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР