Одеський "Комітет виборців України" розпочинає співпрацю з двома народними депутатами України

04 лютого 2021 р. 17:01

народний депутат

Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" розпочала співпрацю з двома народними депутатами України - Анатолієм Урбанським та Олегом Колєвим.

Як пояснили в пресслужбі організації, у рамках взаємодії з командами нардепів експерти організації будуть сприяти налагодженню співпраці команд народних депутатів із місцевими групами інтересів для майбутнього спільного вирішення окремих проблем у виборчих округах.

Що будуть робити?

Проведуть опитування команд народних депутатів щодо найбільш поширених проблем їх виборчих округів, з якими до депутатських приймалень найчастіше звертаються громадяни. Потім, на основі опитування, розроблять та нададуть командам депутатів перелік можливих груп інтересів в округах, які опікуються дотичними проблемами, а також допоможуть підготувати і супроводять модерований онлайн-виступ нардепів щодо їх законотворчої діяльності, порядку денного Верховної Ради та їх зв’язку із проблемами виборчого округу.

В свою чергу, представникам місцевих груп інтересів – громадським активістам, представникам профспілок, бізнес-об’єднань, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування запропонують пройти навчання з теми можливостей взаємодії з народними депутатами та можливостей вирішення місцевих проблем у взаємодії із ними.

В кінцевому рахунку Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" організує модеровану зустріч представників місцевих груп інтересів з народними депутатами, на якій учасники отримають можливість спільно обговорити проблему, своє бачення щодо впливу на її вирішення та домовитись про подальшу співпрацю.

Народний депутат України Олег Колєв з приводу участі в ініціативі зазначив: «Я вдячний Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України» за надану можливість взяти участь в ініціативі з розбудови співпраці народних депутатів з місцевими групами інтересів.

На мою думку, кожен народний депутат України зобов'язаний підтримувати зв'язок зі своїми виборцями, громадськими організаціями, бізнесменами, профспілками. Важливо запроваджувати особливі підходи у роботі на окрузі, а саме проводити прийоми з метою обговорення найбільших проблем округу та виступати у ролі уповноваженого від своїх виборців із законодавчими ініціативами у Верховній Раді України».

У свою чергу народний депутат України Анатолій Урбанський підкреслив: «Я дуже часто зустрічаюсь з жителями свого виборчого округу і вважаю спілкування з виборцями однією з найважливіших складових своєї роботи як парламентаря. Адже так можна почути і про проблеми людей, і про недоліки роботи влади, і нерідко - цікаві пропозиції. А тому взаємодія з громадянським суспільством - це те, без чого неможливий демократичний розвиток. Тож буде дуже добре, якщо ми в рамках запропонованої ініціативи зможемо зробити цю взаємодію продуктивною».

У результаті активні групи виборців в округах можуть разом з депутатами виробити дорожні карти для вирішення визначеної проблеми і - у перспективі - вирішити її спільними зусиллями.

Нагадаємо, Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» раніше повідомила, що шукає народних депутатів, які зацікавлені в розбудові співпраці з місцевими групами інтересів у вирішені проблем виборчого округу.

Минулого року Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підписала меморандуми про співпрацю з двома народними депутатами, обраними від мажоритарних округів Одеської області, - Анатолієм Урбанським (виборчий округ №143) та Сергієм Колебошиним (виборчий округ №140).

Нагадаємо також, що партнери Одеського КВУ очолили Глобальну мережу національних спостерігачів за виборами.

Зазначимо, що ОПОРА вже кілька виборчих компаній постійно співпрацює з Одеською обласною організацією "Комітету виборців України". 

Проєкт «Ефективна взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа

                                     

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР