Одеситка потрапила в топ-100 впливових жінок України

Голова одеського благодійного фонду Катерина Ножевнікова увійшла в список топ-100 впливових жінок України за версією журналу "Фокус"

Ножевнікова очолює один з благодійних фондів в Україні "Корпорація монстрів", що залучає гроші на лікування дітям, закуповує обладнання для лікарень і проводить ремонт у відділеннях.

Також фонд займається закупівлею кисневих концентраторів для хворих коронавірусом, які потім передають до медичних установ та в користування хворим, які лікуються вдома.

Також у рейтинг знову потрапила засновниця венчурного фонду TA Vеntures, президентка Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

Свою першу компанію, що займалась проєктуванням, будівництвом і поставками спеціалізованого промислового обладнання, підприємниця заснувала у 1996 році. ЇЇ бізнес став найбільшим в Україні дилером німецької компанії «Кархер» (Alfred Kärcher GmbH & Co. KG).

У 2010 році в якості президентки Вікторія очолила Одеський міжнародний кінофестиваль, котрий є одним із найбільших глядацьких фестивалів у Східній Європі зі щорічною аудиторією близько в 120 тис. осіб. Діячка також є ініціаторкою заснування Української кіноакадемії і головою її Наглядової ради.

Вже не вперше у рейтингу можна побачити й ім'я громадської діячки, голови правління ВГО «Громадянська мережа „ОПОРА“» Ольги Айвазовської.

Ольга з 2001 року займається спостереженням виборчого процесу в Україні. У 2000—2004 роках обіймала посаду голови Черкаської обласної громадської молодіжної організації «Молода Просвіта». З 2007 року — голова Черкаської обласної громадської організації «ПОРА!».

У 2006 році стала співзасновницею ВГО «Громадянська мережа „ОПОРА“». У 2007 році стала головною редакторкою Всеукраїнського друкованого видання «Точка ОПОРИ». З 2009 року — голова правління ВГО «Громадянська мережа „ОПОРА“», а з 2018 року очолює правління Міжнародного Фонду "Відродження".

До переліку найвпливовіших жінок 2021 року увійшли жінки у владі, підприємниці, активістки, спортменки та багато інших.

Так, серед обраної сотні три жінки зайняті наукою. Це генетикиня Оксана Півень, радіобіологиня Олена Паренюк, а також соціологиня Елла Лібанова, які працюють з актуальними для нашої країни темами і реалізують міжнародні проекти.

За словами авторів рейтингу, до уваги брали те, наскільки великий вплив кандидатки здійснюють на прийняття державних рішень, на формування громадської думки, наскільки серйозно їх вплив на сферу бізнесу, а також - на формування позитивного іміджу України, завдяки спортивним і творчим досягненням.

Тож до першої десятки увійшли:

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

Депутати Ізмаїльської міськради планують на пленарному засіданні 19 сесії розглянути текст звернення до Одеської облради з пропозицією про передачу до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади КП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради. Відповідний проєкт рішення був включений у порядок денний напередодні проведення сесії, запланованої на 28 січня. Як йдеться … читати далi

На позачерговій сесії Доброславської селищної ради, яка відбулась 27 січня, начальник відділу житлово-комунального господарства Доброславської селищної ради Володимир Пушкарь доповів про хід виконання кількох програм. Наприклад, програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Доброславської селищної ради на 2021 – 2025 роки. За його словами, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР