Нардепи-одесити отримали з початку року 344 тисячі компенсації за винайм житла від держави

Управління справами Верховної Ради опублікувало список народних депутатів України, яким здійснена виплата компенсації для оренди житла або винайму готельного номера з початку 2021 року.

У січні в переліку 146 народних депутатів, а в лютому 151, проте в обох випадках компенсацію отримували дев'ять народних депутатів, яких обирали відстоювати інтереси жителів Одеської області в парламенті. 

Загалом нардепи-одесити за два місяці отримали 344,5 тисяч гривень. 

В переліку:  

  • Ігор Васильковський ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн. 
  • Артем Дмитрук ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олег Колєв ("Слуга народу")  - 38 тис. 350 грн.
  • Сергій Колебошин ("Слуга народу")  -  38 тис. 350 грн.
  • Андрій Костін ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олексій Леонов ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олександр Ткаченко ("Слуга народу") - 37 тис. 700 грн.
  • Анатолій Урбанський (депутатська група "Партія "За майбутнє"") - 38 тис. 350 грн.
  • Степан Чернявський ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.

Зазначимо, що усі ці народні депутати вказали в деклараціях, що зберігають готівкою тисячі, а дехто й мільйони гривень. Наприклад, Анатолій Урбанський в декларації за 2020 рік вказав, що зберігає 19 мільйонів 750 тисяч гривень готівкою, а Олександр Ткаченко - 3 мільйони 503 тисячі гривень. Причому готівкові збереження в них є й в іноземній валюті. 

Нагадаємо, народні депутати України з тих, кого обрали відстоювати інтереси Одеського регіону, минулого року користувалися автівками Верховної Ради України загалом 56 разів і наїздили 88 годин та 15 хвилин.

Десять народних депутатів, які потрапили в парламент завдяки голосам мешканців Одеської області, скористалися в 2020 році правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера.

Верховна Рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України, за що проголосували 285 народних депутатів. Реформа Служби безпеки спрямована на остаточне перетворення її з правоохоронного на контррозвідувальний орган. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Ізмаїлі запрацювала нова киснева станція. Про це 17 квітня повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” міський голова Андрій Абрамченко.  Станція встановлена на території Дунайської обласної лікарні. Це дозволить підключити 95 ліжко-місць для тяжкохворих пацієнтів до потокового кисню високої якості. Крім того, нове устаткування забезпечить під'єднання апаратів штучної вентиляції … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосило тендер для обрання компанії, яка розробить проєктно-кошторисну документацію капітального ремонта Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 2 мільйони гривень має відбутися 5 травня, а готовий проєкт … читати далi

У січні–лютому 2021 р. експорт товарів з Одещини становив 182,4 млн дол. США, імпорт – 347,1 мільйона, інформує Головне управління статистики регіону. Порівняно з першими двома місяцями минулого року експорт зменшився на  39,4 мільйона, імпорт – на 48,6. Купуємо за кордоном більше, ніж продаємо: негативне сальдо склало майже 165 млн … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечило перерахування політичним партіям коштів, виділених із державного бюджету на фінансування їхньої статутної діяльності за ІІ квартал 2021 року. Державне фінансування отримали чотири парламентські партії: «Слуга народу» — 86,4 млн грн; «Опозиційна платформа — За життя» — 26,15 млн грн; «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР