Нардепи-одесити отримали з початку року 344 тисячі компенсації за винайм житла від держави

Управління справами Верховної Ради опублікувало список народних депутатів України, яким здійснена виплата компенсації для оренди житла або винайму готельного номера з початку 2021 року.

У січні в переліку 146 народних депутатів, а в лютому 151, проте в обох випадках компенсацію отримували дев'ять народних депутатів, яких обирали відстоювати інтереси жителів Одеської області в парламенті. 

Загалом нардепи-одесити за два місяці отримали 344,5 тисяч гривень. 

В переліку:  

  • Ігор Васильковський ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн. 
  • Артем Дмитрук ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олег Колєв ("Слуга народу")  - 38 тис. 350 грн.
  • Сергій Колебошин ("Слуга народу")  -  38 тис. 350 грн.
  • Андрій Костін ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олексій Леонов ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олександр Ткаченко ("Слуга народу") - 37 тис. 700 грн.
  • Анатолій Урбанський (депутатська група "Партія "За майбутнє"") - 38 тис. 350 грн.
  • Степан Чернявський ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.

Зазначимо, що усі ці народні депутати вказали в деклараціях, що зберігають готівкою тисячі, а дехто й мільйони гривень. Наприклад, Анатолій Урбанський в декларації за 2020 рік вказав, що зберігає 19 мільйонів 750 тисяч гривень готівкою, а Олександр Ткаченко - 3 мільйони 503 тисячі гривень. Причому готівкові збереження в них є й в іноземній валюті. 

Нагадаємо, народні депутати України з тих, кого обрали відстоювати інтереси Одеського регіону, минулого року користувалися автівками Верховної Ради України загалом 56 разів і наїздили 88 годин та 15 хвилин.

Десять народних депутатів, які потрапили в парламент завдяки голосам мешканців Одеської області, скористалися в 2020 році правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера.

Верховна Рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України, за що проголосували 285 народних депутатів. Реформа Служби безпеки спрямована на остаточне перетворення її з правоохоронного на контррозвідувальний орган. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Одеської області розпочав розгляд справи проти Одеського національного медичного університету щодо боргу за енергопостачання. Про це йдеться на сайті суду. Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська обласна енергопостачальна компанія" вимагає стягнути з Одеського національного медичного університету 593,6 тисячі гривень. "Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх … читати далi

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року. Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської міської ради засідань своїх постійних депутатських комісій ІзбірКом розповідав раніше. Цього разу ми проаналізували дисципліну відвідування депутатами пленарних … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України в своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 368 нових випадків інфекції та 23 нових летальних випадки, зафіксованих за добу 6 грудня в Одеській області. 8 тисяч 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 … читати далi

Міністерство інфраструктури України у 2022 році планує провести чотири або шість концесійних конкурсів у Чорноморському, Одеському, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. Про це повідомив заступник міністра Юрій Васьков на інфраструктурному дні Європейської бізнес-асоціації у Києві, інформує hubs. Він уточнив у презентації, що у випадку Чорноморського порту йдеться про перший і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР