Нардепи-одесити отримали з початку року 344 тисячі компенсації за винайм житла від держави

Управління справами Верховної Ради опублікувало список народних депутатів України, яким здійснена виплата компенсації для оренди житла або винайму готельного номера з початку 2021 року.

У січні в переліку 146 народних депутатів, а в лютому 151, проте в обох випадках компенсацію отримували дев'ять народних депутатів, яких обирали відстоювати інтереси жителів Одеської області в парламенті. 

Загалом нардепи-одесити за два місяці отримали 344,5 тисяч гривень. 

В переліку:  

  • Ігор Васильковський ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн. 
  • Артем Дмитрук ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олег Колєв ("Слуга народу")  - 38 тис. 350 грн.
  • Сергій Колебошин ("Слуга народу")  -  38 тис. 350 грн.
  • Андрій Костін ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олексій Леонов ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.
  • Олександр Ткаченко ("Слуга народу") - 37 тис. 700 грн.
  • Анатолій Урбанський (депутатська група "Партія "За майбутнє"") - 38 тис. 350 грн.
  • Степан Чернявський ("Слуга народу") - 38 тис. 350 грн.

Зазначимо, що усі ці народні депутати вказали в деклараціях, що зберігають готівкою тисячі, а дехто й мільйони гривень. Наприклад, Анатолій Урбанський в декларації за 2020 рік вказав, що зберігає 19 мільйонів 750 тисяч гривень готівкою, а Олександр Ткаченко - 3 мільйони 503 тисячі гривень. Причому готівкові збереження в них є й в іноземній валюті. 

Нагадаємо, народні депутати України з тих, кого обрали відстоювати інтереси Одеського регіону, минулого року користувалися автівками Верховної Ради України загалом 56 разів і наїздили 88 годин та 15 хвилин.

Десять народних депутатів, які потрапили в парламент завдяки голосам мешканців Одеської області, скористалися в 2020 році правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера.

Верховна Рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України, за що проголосували 285 народних депутатів. Реформа Служби безпеки спрямована на остаточне перетворення її з правоохоронного на контррозвідувальний орган. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

17 серпня загинув військовослужбовець, житель села Баранове Іванівської громади Одеської області - Микола Марченко.  Як повідомив голова громади Віктор Лобач, 24-річний хлопець загинув внаслідок ракетного удару по Дніпропетровській області. "Йому через цю війну назавжди буде 24 роки. А мама - Єфросинія Іванівна залишилась без єдиного сина, дружина без чоловіка і … читати далi

Київський міжнародний інститут соціології опитав українців та з'ясував, що 59% з них в умовах війни дізнаються новини із соціальних мереж. І хоча телебачення зберігає значну популярність, але не домінує, як це було до 24 лютого, - повідомляє Матриця свободи. Дослідження складалося з двох частин: методом щоденного опитування (100 респондентів) та телефонних … читати далi

За всіма формами навчання функціонуватимуть заклади в 17 областях, причому усі заклади загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей працюватимуть за дистанційною формою. Також не працюватимуть за очною формою заклади в Запорізькій та Одеській областях. Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.  Міністр додав, що, на жаль, 1,3 … читати далi

Кабінет Міністрів України реорганізував чотири міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції. Про це йдеться у відповідній постанові уряду. Зокрема Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке керувалося з Дніпра приєднали до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що керується з Одеси.  Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з керуванням у Львові приєднали до Південно-Західного міжрегіонального управління … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР