Нацрада продає вільні канали мовлення в Одесі

07 грудня 2021 р. 12:23

ЗМІ Одеса

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс, яким для потреб місцевого телевізійного мовлення запропоновано 27 цифрових місцевих каналів у 14 областях країни, серед яких і Одеська.

Як повідомили у пресслужбі Нацради, скориставшись можливістю взяти участь у конкурсі, місцеві телерадіокомпанії зможуть розпочати діяльність у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) і перейти від аналогового на цифрове мовлення. Заяви на участь у цьому конкурсі Національна рада розпочне приймати 31 грудня 2021 року.

На конкурс серед інших виставлено вільні канали у трьох обласних центрах – Дніпрі, Івано-Франківську й Одесі, а також у таких населених пунктах, як Володимир-Волинський Волинської області, Павлоград Дніпропетровської області, Маріуполь Донецької області, Бердянськ і Мелітополь Запорізької області, Первомайськ Миколаївської області, Кременчук Полтавської області, Скадовськ Херсонської області, Умань Черкаської області тощо.

Нагадаємо, Національна рада України з питань телебачення повідомила про отримані клопотання низки суб'єктів про анулювання їхніх ліцензій. На засіданні 18 листопада регулятор ухвалив рішення їх задовольнити. Серед відмовників є дві одеські компанії.

ТОВ "ТРК Клуб-ТВ" (логотип "GTV") просила анулювати ліцензію на кабельне мовлення, оскільки припиняє свою діяльність. Товариство транслювало свої програми у багатоканальних телемережах в окремих районах міст Одеса та Чорноморськ Одеської області. Щоправда, ця компанія, окрім анульованої, має ще одну ліцензію.

Національна рада на засіданні 13 жовтня вирішила перевірити діяльність телеканалу "Здоровье" (ТОВ "ТРК "Здоров’я", м. Одеса) через поширення мови ворожнечі і ненависті, а також необ’єктивної інформації.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 19 серпня розглянула результати перевірок двох ліцензіатів – ТОВ "НАШ 365", м. Київ (логотип "НАШ") і ТОВ "Наша прага", м. Київ (логотип "Максі-ТВ") – за трансляцію 4 травня 2021 року з повтором 5 травня передачі "Марафон". У ній містилися висловлювання, які мають ознаки прихованого заклику до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, заснованої на нетерпимості до представників Православної церкви України, її представників та віруючих. Пресслужба регулятора повідомила про його рішення звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу "НАШ", на "Максі-ТВ" накладено штраф. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Станом на 19 січня в системі "Прозорро.Продажі" оголошено 3 тис. 10 земельних аукціонів, з них 1 тис. 975 аукціонів з оренди землі та 1 тис. 35 із її відчуження. Про це повідомляють у системі електронних аукціонів. В свою чергу, директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Алла Стоянова повідомила, … читати далi

Служба безпеки України затримала керівницю одного з управлінь Южненської міської ради Одеської області під час отримання нею 225 тисяч гривень. Як повідомили у пресслужбі СБУ, слідство переконане, що гроші вона отримала в якості хабаря. В СБУ стверджують, що жінка запровадила схему вимагання "відкатів" у місцевих підприємців, які виконували роботи, що … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує наступного тижня 12 осіб для надання пояснень про можливі порушення вимог антикорупційного законодавства України. Про це йдеться в пресслужбі НАЗК. Серед них колишній прокурор відділу прокуратури Одеської області Ігор Кушнір, в якого агенти НАЗК намагаються з'ясувати причини несвоєчасного подання декларації. Разом з … читати далi

Національна поліція України впродовж минулого року зареєструвала 189 кримінальних проваджень стосовно перешкоджання діяльності, погроз або насильства щодо журналістів, найбільше з яких зафіксовано у Києві, Одеській, Львівській, Харківській та Київській областях. Як зазначили у пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Одеській області, в країні за 2021 рік повідомлено про підозру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР