До студмістечка в Одесі намагалися завезти будівельну техніку без належних дозволів

31 березня 2021 р. 11:19

31 березня трактор з ковшем і вантажівка МАЗ заїхали на територію студмістечка Одеського національного університету ім. Мечникова, за адресою Шампанський провулок, 2.

Як повідомили в університеті, згідно з поясненнями супроводжуючих техніку осіб, їх присутність на цій території обумовлена необхідністю демонтажу елементу благоустрою у вигляді бетонного блоку на алеї під'їзду до гуртожитків. Також, разом з виконавцем Приморської райадміністрації, на територію прибув спецтранспорт і охорона в кількості близько 20 осіб.

Представники юридичної служби ОНУ, запитавши у супроводжуючих техніку осіб документи на демонтаж, встановили, що розпорядженням Приморської адміністрації від 5 лютого 2021 року вказано демонтувати бетонний блок за адресою Шевченка 21Б-21В.

"Отже, знаходження важкої техніки на території студмістечка ОНУ ім. Мечникова не мало під собою юридичних обґрунтувань. Даний факт був встановлений в присутності поліції, представників студентства, мешканців будинку Шампанського провулку, 2, представників масмедіа, після чого зазначена техніка покинула територію студмістечка ОНУ ім. Мечникова", - йдеться в повідомлені вишу.

Нагадаємо, Одеський державний університет внутрішніх справ втретє оголосив тендер для обрання підрядника, якому заплатять за капітальний ремонт будівлі спортивної зали на 21 кілометрі Старокиївської дороги, 42-В.

Фонд державного майна України планує 31 березня провести аукціон з продовження оренди приміщення студентської їдальні адміністративного корпусу Одеського національного політехнічного університету. 

Кабінет міністрів України погодив надання Одеській державній академії будівництва та архітектури нового статусу. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР