Мешканців Одеської області за минулий рік стало менше на 9 тисяч

09 березня 2021 р. 11:25

Одеса медицина

Чисельність наявного населення Одеської області, за оцінкою на 1 січня 2021 р. становила 2 мільйони 368,1 тисяч осіб.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Одеській області.

Упродовж 2020 р. чисельність наявного населення області зменшилася на 9 тисяч 123 особи.

Зменшення чисельності населення області відбулося за рахунок природного скорочення населення на 14 тисяч 254 особи. Порівняно із 2019 року обсяг природного скорочення збільшився на 2 тисячі 101 особу.

Природний рух населення торік характеризувався зменшенням кількості живонароджених (на 383 особи) та збільшенням кількості померлих (на 1 тис. 718 осіб). Як і у попередні роки, залишається перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих припадало 59 живонароджених.

Серед причин смерті населення області у 2020 році, як і у 2019 році, перше місце посідали хвороби системи кровообігу (63,2% від загальної кількості померлих), друге – новоутворення (14,2%), третє – зовнішні причини смерті (5,4%).

Міграційний приріст населення у 2020 році становив 5 тисяч 131 особу. 

Нагадаємо, середня заробітна плата в Одеській області в січні становила 10 тисяч 995 гривень, що на 1 тисячу 342 нижче ніж в середньому по Україні. 

Найстаршому нареченому 2020 року виповнилося 92 роки, нареченій – 88 років, наймолодшим – 17 та 16 років відповідно.

На 1 січня 2021 року жінки є керівниками 30% юридичних осіб в Одеській області, втім заробляють жінки лише 83,7% до заробітної плати чоловіків.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Велика киснева станція, що працює в Одеській міській лікарні №1 надає частоту виробництва кисню у 90-91% кисню, що не відповідає заявленій частоті. Про це стало відомо під час апаратної наради в Одеській міській раді 24 січня. Інформація про роботу цієї станції викликала дискусію між директором департаменту охорони здоров'я Левоном Нікогосяном … читати далi

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради поскаржилося міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову на товариство з обмеженою відповідальністю "Ханбер Трейд". Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету. Як зазначають у мерії, за інформацією, що міститься на інтернет-ресурсах, за адресою: Люстдорфська дорога ріг вул. Академіка Філатова, - планується розмістити … читати далi

Тіло чоловіка з перерізаними венами знайшли в автомобілі Volkswagen Caddy на дорозі між селами Нерубайське та Холодна Балка, а біля тіла знайшли закривавлені ножиці. Факт ІзбірКому підтвердили в поліції, проте в інтересах слідства особу померлого зазвичай не розкривають. Між тим видання "Думська" стверджує, що загиблий - заступник начальника Головного управління … читати далi

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в Одесі зростає, через що в міських школах не працюють майже 250 класів, тобто шість відсотків від усіх. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Вона звернулася до одеситів з проханням не відпускати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР