Менше мінімальної зарплати отримують 50 тисяч офіційно працюючих мешканців Одещини

29 квітня 2021 р. 19:23

Одеса

Рівень заробітної плати в реальному секторі економіки, в будівництві та промисловості Одеської області не відповідає мінімальному.

Про це повідомив голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко

За його словами, наразі на Одещині виявлено 50 тисяч офіційно влаштованих працівників, у яких зарплатня менше шести тисяч гривень.

"Це заборонено законом. Сьогодні поставлена задача головам територіальних громад і керівникам районів і адміністрацій виправити цю ситуацію. Всі ці механізми прописані в законодавстві, і є певні важелі впливу, аби бюджетні кошти використовувалися більш ефективно. Над цим буде пильний контроль. Я сподіваюся, що у нас буде спільна та плідна співпраця та на наступній колегії ми обговоримо вже зовсім інші цифри", - зазначив він.

Нагадаємо, голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький отримав у березні зарплатню в розмірі 49 тисяч 527 гривень, проте це не найбільша заробітна плата серед його колег, а навпаки - майже найменша. 

Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило декларації заступників голови Одеської обласної ради. 

У всіх містах та районах Одеської області торік середній розмір оплати праці у ІV кварталі був вищим за мінімальну заробітну плату. 

Середня заробітна плата в Одеській області в січні становила 10 тисяч 995 гривень, що на 1 тисячу 342 нижче, ніж в середньому по Україні.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР