Колишній очільник адміністрації порту Ізмаїлу відсудив назад цю посаду

20 серпня 2021 р. 17:07

Ізмаїл порт суд транспорт

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков поновив на посаді начальника Ізмаїльської філії ДП «АМПУ» (Адміністрація Ізмаїльського морського порту) Олександра Істоміна.

Підставою стало відповідне рішення Ізмаїльського міськрайонного суду.

Позивач очолював Адміністрацію Ізмаїльського морського порту з липня 2014 року, але у листопаді 2018 року Міністерство інфраструктури відсторонило його від займаної посади на час проведення службової перевірки на підприємстві. 

Тоді в Ізмаїльську філію з перевіркою фінансово-господарської діяльності приїхала комісія ДП «АМПУ». Відсторонення пояснили бажанням уникнути перешкод з боку керівництва при проведенні фінансово-господарської перевірки. Підставою для такого рішення Міністерства інфраструктури послужило клопотання тодішнєго голови ДП «АМПУ» Райвіса Вецкаганса.

Сам Істомін стверджував, що перевірка пов'язана з тим, що стали, нарешті, відомі результати аудиту, який проходив на підприємстві протягом двох з половиною місяців. Міністерство інфраструктури зробило негативні висновки щодо діяльності Ізмаїльського філії ДП «АМПУ». У Києві керівнику під час зустрічі передали документ з переліком виявлених недоліків, який, однак, не носив, за словами Істоміна, офіційного характеру і ніким не був підписаний.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Генеральний прокурор Ірина Венедиктова, на виконання постанови П’ятого апеляційного адміністративного суду, поновила Миколу Стоянова на посаді прокурора Одеської області. Утім, в існуючій структурі та штатному розписі новоствореної Одеської обласної прокуратури, яка почала свою роботу 11 вересня 2020 року, посада, на яку поновлено прокурора, не передбачена, що зумовлює перебування Стоянова М.С. поза штатом новоутворених прокуратур.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

Депутати Ізмаїльської міськради планують на пленарному засіданні 19 сесії розглянути текст звернення до Одеської облради з пропозицією про передачу до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади КП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради. Відповідний проєкт рішення був включений у порядок денний напередодні проведення сесії, запланованої на 28 січня. Як йдеться … читати далi

На позачерговій сесії Доброславської селищної ради, яка відбулась 27 січня, начальник відділу житлово-комунального господарства Доброславської селищної ради Володимир Пушкарь доповів про хід виконання кількох програм. Наприклад, програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Доброславської селищної ради на 2021 – 2025 роки. За його словами, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР