Колишній очільник адміністрації порту Ізмаїлу відсудив назад цю посаду

20 серпня 2021 р. 17:07

Ізмаїл порт суд транспорт

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков поновив на посаді начальника Ізмаїльської філії ДП «АМПУ» (Адміністрація Ізмаїльського морського порту) Олександра Істоміна.

Підставою стало відповідне рішення Ізмаїльського міськрайонного суду.

Позивач очолював Адміністрацію Ізмаїльського морського порту з липня 2014 року, але у листопаді 2018 року Міністерство інфраструктури відсторонило його від займаної посади на час проведення службової перевірки на підприємстві. 

Тоді в Ізмаїльську філію з перевіркою фінансово-господарської діяльності приїхала комісія ДП «АМПУ». Відсторонення пояснили бажанням уникнути перешкод з боку керівництва при проведенні фінансово-господарської перевірки. Підставою для такого рішення Міністерства інфраструктури послужило клопотання тодішнєго голови ДП «АМПУ» Райвіса Вецкаганса.

Сам Істомін стверджував, що перевірка пов'язана з тим, що стали, нарешті, відомі результати аудиту, який проходив на підприємстві протягом двох з половиною місяців. Міністерство інфраструктури зробило негативні висновки щодо діяльності Ізмаїльського філії ДП «АМПУ». У Києві керівнику під час зустрічі передали документ з переліком виявлених недоліків, який, однак, не носив, за словами Істоміна, офіційного характеру і ніким не був підписаний.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Генеральний прокурор Ірина Венедиктова, на виконання постанови П’ятого апеляційного адміністративного суду, поновила Миколу Стоянова на посаді прокурора Одеської області. Утім, в існуючій структурі та штатному розписі новоствореної Одеської обласної прокуратури, яка почала свою роботу 11 вересня 2020 року, посада, на яку поновлено прокурора, не передбачена, що зумовлює перебування Стоянова М.С. поза штатом новоутворених прокуратур.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР