Ізмаїльському військкомату в 2022 році виділять з міського бюджету 650 тисяч

31 грудня 2021 р. 14:49

бюджет Ізмаїл

Депутати Ізмаїльської міської ради під час вісімнадцятої сесії 24 грудня схвалили Програму підтримки діяльності Ізмаїльського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату) на 2022 рік. Її загальний бюджет – 650 тис. грн. Кошти виділять з міського бюджету, - інформує кореспондент ІзбірКома.

У документі зазначається, що ініціаторами розроблення програми, окрім військкомату, виступили місцевий виконком та Ізмаїльська міська центральна лікарня. 

На Ізмаїльський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки покладено низку завдань та функцій, серед яких: необхідність перевезення призовників м. Ізмаїл до Одеського збірного пункту для комплектування та подальшої відправки до лав Збройних сил України; необхідність перевезення призовників та приписників м. Ізмаїл на Одеський збірний пункт для підтвердження рішень медичної комісії про непридатність до військової служби; необхідність проведення військово-лікарської комісії призовників та приписників м. Ізмаїл; необхідність проведення лабораторних обстежень призовників та приписників м. Ізмаїл; необхідність забезпечення ведення діловодства на належному рівні (виготовлення бланків та облікових документів, придбання канцелярських товарів).

З усіх запланованих заходів програми найбільша сума фінансування передбачена на проведення огляду призовників та приписників м. Ізмаїл військового-лікарською комісією – 480 тис. грн. На транспортні витрати, пов’язані із перевезення призовників, з міської казни впродовж наступного року витратять 110 тис. грн. Ще 45 тис. грн підуть на забезпечення канцелярським приладдям, виготовлення бланків та облікових документів. Проведення лабораторних обстежень призовників та приписників м. Ізмаїл обійдеться у 15 тис. грн.

Загальний контроль за виконанням Програми буде здійснювати виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради.

17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони № 313 Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних. Відтепер громадянки України віком від 18 до 60 років є військовозобов'язаними та мають обов’язково стати на облік у військкомат. У ЗСУ наголошують, що наявність дітей не є перешкодою для постановки жінки на військовий облік.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники Служби безпеки викрили на Херсонщині чергових поплічників ворога. Після взяття міста російськими військами, вони добровільно вступили до створеного окупантами "главного управления мвд Херсонской области". Про це повідомляє пресслужба СБУ. Одна з них очолила кадровий підрозділ псевдооргану й розгорнула щироку агітаційну кампанію щодо залучення місцевих жителів до співпраці з агресором. Після … читати далi

З 1 жовтня по 5 грудня Служба автодоріг (САД) у Миколаївській області підписала 12 договорів на експлуатаційне утримання доріг на загальну суму 634,9 млн грн. Ще 94,1 млн грн підрядникам виплатить "Агенція місцевих доріг" Миколаївської ОВА. Усі контракти укладені без конкурсу та залучення електронної системи, в ProZorro наявні лише звіти … читати далi

Під час обшуку Успенського собору в Херсоні, що належить до рпц, правоохоронці знайшли колекцію ікон, яка була викрадена окупантами з будинку почесного консула Литовської Республіки. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Фото: СБУ При подальшому обшуку церковних приміщень були знайдені перепустки, виписані на ім’я "федерального советника военно-гражданской администрации рф", а також російські паспорти … читати далi

Значні руйнування мереж у більшості мікрорайонів Херсона вкрай ускладнюють роботи з відновлення системи. Проте наразі вже 60% абонентів міста  отримують теплопостачання від місцевої ТЕЦ. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України". Попри обстріли та постійні перебої з електроенергією, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР