Ізмаїльському військкомату в 2022 році виділять з міського бюджету 650 тисяч

31 грудня 2021 р. 14:49

Ізмаїл бюджет

Депутати Ізмаїльської міської ради під час вісімнадцятої сесії 24 грудня схвалили Програму підтримки діяльності Ізмаїльського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату) на 2022 рік. Її загальний бюджет – 650 тис. грн. Кошти виділять з міського бюджету, - інформує кореспондент ІзбірКома.

У документі зазначається, що ініціаторами розроблення програми, окрім військкомату, виступили місцевий виконком та Ізмаїльська міська центральна лікарня. 

На Ізмаїльський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки покладено низку завдань та функцій, серед яких: необхідність перевезення призовників м. Ізмаїл до Одеського збірного пункту для комплектування та подальшої відправки до лав Збройних сил України; необхідність перевезення призовників та приписників м. Ізмаїл на Одеський збірний пункт для підтвердження рішень медичної комісії про непридатність до військової служби; необхідність проведення військово-лікарської комісії призовників та приписників м. Ізмаїл; необхідність проведення лабораторних обстежень призовників та приписників м. Ізмаїл; необхідність забезпечення ведення діловодства на належному рівні (виготовлення бланків та облікових документів, придбання канцелярських товарів).

З усіх запланованих заходів програми найбільша сума фінансування передбачена на проведення огляду призовників та приписників м. Ізмаїл військового-лікарською комісією – 480 тис. грн. На транспортні витрати, пов’язані із перевезення призовників, з міської казни впродовж наступного року витратять 110 тис. грн. Ще 45 тис. грн підуть на забезпечення канцелярським приладдям, виготовлення бланків та облікових документів. Проведення лабораторних обстежень призовників та приписників м. Ізмаїл обійдеться у 15 тис. грн.

Загальний контроль за виконанням Програми буде здійснювати виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради.

17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони № 313 Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних. Відтепер громадянки України віком від 18 до 60 років є військовозобов'язаними та мають обов’язково стати на облік у військкомат. У ЗСУ наголошують, що наявність дітей не є перешкодою для постановки жінки на військовий облік.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР