Гендиректором «Одеської ТЕЦ» призначили колишнього керівника «Теплопостачання міста Одеси»

14 лютого 2021 р. 11:22

Одеса фінанси

Наглядова рада акціонерного товариства «Одеська ТЕЦ» відсторонила від повноважень виконуючого обов'язки генерального директора підприємства Анатолія Козлова та обрала виконуючим обов'язки Івана Донченка, який працює на посаді заступника керівника підприємства.

Як зазначили в пресслужбі Фонду державного майна України, Іван Донченко 15 січня 2021 року переміг у відкритому конкурсі на зайняття посади директора АТ «Одеська ТЕЦ», представивши переконливі плани щодо підготовки підприємства до приватизації, зокрема в частині реструктуризації боргів компанії.

Процедура офіційного призначення Івана Донченка, яка передбачає ряд погоджень, наразі триває. Відсторонення Анатолія Козлова здійснено на час проведення службового розслідування щодо можливого перешкоджання призначенню на посаду нового керівника підприємства та можливого порушення правил організації охорони об'єктів енергетики.

Пакет акцій розміром 99,9895% статутного капіталу АТ «Одеська ТЕЦ» належить державі та включений до переліку об'єктів приватизації розпорядженням Кабінету міністрів України. Компанія здійснює ліцензійну діяльність з виробництва теплової та електричної енергії для потреб міста Одеси.

Одеська ТЕЦ знаходиться в управлінні Фонду державного майна, який забезпечує її підготовку до залучення приватного інвестора шляхом прозорої приватизації.

Нагадаємо, в ліпні 2019 року сайт одеської міської ради опублікував розпорядження про звільнення відразу двох великих чиновників. Одним з них був Іван Донченко. Обов'язки директора з серпня виконував головний інженер підприємства Олександр Михайлов, аж поки не призначили на цю посаду Ганну Позднякову

В листопаді 2019 року співробітники Служби безпеки України обшукали офіси в юридичному департаменті Одеської міської ради та в департаменті фінансів. В СБУ пояснили свої розслідуванням справи за фактом погашення за рахунок міського бюджету 200-мільйонний борг КП «Теплопостачання міста Одеси» перед банком «Надра». Правоохоронці вважають, що керівництво департаментів мерії Одеси присвоїло 100 мільйонів гривень за допомогою створення штучної кредитної заборгованості.

У липні 2018 року депутати погодили виділення 194,5 млн грн для ФГ «Південь Капітал» на оплату боргів комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» перед банком «Надра» двома рішеннями.

Іван Донченко керував КП «ТМО» з 20 серпня 2018 року. 

Нагадаємо також, що в листопаді 2019 року Суворовський районний суд міста Одеси направив до Вищого антикорупційний суд кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього ліквідатора Одеської теплоелектроцентралі Євгена Лахненко в розтраті коштів. 

Перед тим суд остаточно повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обвинувачувальний акт проти колишнього ліквідатора Одеської теплоелектроцентралі Євгена Лахненко, обвинуваченого в розтраті коштів.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в лютому 2019 року скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього арбітражного керуючого ВАТ «Одеська ТЕЦ».

У листопаді 2018 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявили про завершення досудового розслідування та відкриття матеріалів кримінального провадження стосовно колишнього ліквідатора ВАТ «Одеська ТЕЦ».

В жовтні того ж року суд наклав арешт на його земельну ділянку

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Ізмаїлі запрацювала нова киснева станція. Про це 17 квітня повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” міський голова Андрій Абрамченко.  Станція встановлена на території Дунайської обласної лікарні. Це дозволить підключити 95 ліжко-місць для тяжкохворих пацієнтів до потокового кисню високої якості. Крім того, нове устаткування забезпечить під'єднання апаратів штучної вентиляції … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосило тендер для обрання компанії, яка розробить проєктно-кошторисну документацію капітального ремонта Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 2 мільйони гривень має відбутися 5 травня, а готовий проєкт … читати далi

У січні–лютому 2021 р. експорт товарів з Одещини становив 182,4 млн дол. США, імпорт – 347,1 мільйона, інформує Головне управління статистики регіону. Порівняно з першими двома місяцями минулого року експорт зменшився на  39,4 мільйона, імпорт – на 48,6. Купуємо за кордоном більше, ніж продаємо: негативне сальдо склало майже 165 млн … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечило перерахування політичним партіям коштів, виділених із державного бюджету на фінансування їхньої статутної діяльності за ІІ квартал 2021 року. Державне фінансування отримали чотири парламентські партії: «Слуга народу» — 86,4 млн грн; «Опозиційна платформа — За життя» — 26,15 млн грн; «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР