Для шкіл Одеської області закуплять понад 4 тисячі ноутбуків

Постійна комісія з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму розглянула та підтримала розподіл субвенції, спрямованої на придбання ноутбуків для педагогів шкіл області.

Як зазначає пресслужбі Одеської облради, відповідне питання розглядалось під час засідання 13 липня.

Мова йде про закупівлю ноутбуків для організації дистанційного навчання. Раніше на ці цілі була отримана субвенція з державного бюджету у розмірі майже 64 мільйони гривень.

Перед закупівлею департаментом освіти і науки Одеської облдержадміністрації було отримано та узагальнено інформацію від територіальних громад щодо наявності ноутбуків у кожній школі та підраховано, скільки комп’ютерів можна закупити за рахунок субвенції з державного бюджету та місцевих бюджетів (на умовах співфінансування).

Відтак, для шкіл області буде закуплено 4 тисячі 134 ноутбуки. Як було зазначено під час засідання, це приблизно на 200 менше, ніж необхідно.

Голова комісії Марина Зінченко запропонувала доручити департаменту скоординувати детальний моніторинг наявності й стану комп’ютерів у школах громад, а також належного для навчання програмного забезпечення. За необхідності у подальшому кошти на нові ноутбуки будуть направлені з інших джерел.

Окрім цього, розподіл також підтримали члени комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської обласної ради.

Нагадаємо, раніше постійна комісія з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою, яку очолює Алла Гінак, підтримала проєкти встановлення меж міст Ізмаїл та Подільськ. 

Южненська міська рада оприлюднила інформацію про допущення депутатом Южненської міської ради Андрієм Горівенком порушення правил депутатської етики під час спілкування з виборцями. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеська митниця оприлюднила результати зовнішньоекономічних операцій, здійснених протягом січня-вересня 2021 року. Згідно з даними пресслужби митниці, у вказаному періоді лідерами з оподаткованого імпорту є: США – 36%; Туреччина – 14%; Китай- 13%; Гана – 6%; Бразилія, Еквадор – по 3%; Грузія, Марокко – по 2%; Румунія, Єгипет, Болгарія – 1%. До … читати далi

Депутати Ренійського міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання в ході п'ятнадцятої сесії міськради внесли зміни до бюджету. За рахунок міжбюджетних трансфертів збільшено дохідну та видаткову частини бюджету громади в цілому на шістнадцять мільйонів гривень, повідомив кореспондент ІзбірКома.  Передусім зазначимо, що за рахунок субвенції з держбюджету на здійснення заходів … читати далi

Лідером за кількістю нових випадків інфікування COVID-19 24 жовтня стала Дніпропетровська область. Відповідні дані з'явились на вебпорталі Міністерства охорони здоров'я України.  Минулої доби в країні інфіковано 20 тис. 791 особу. П'ятірка регіонів з найбільшим поширенням коронавірусної хвороби виглядає так: Дніпропетровська область - 2211; Львівська область - 1509; Харківська область - … читати далi

В столичному аеропорту "Бориспіль" заступник Міністра оборони України Олександр Носов і аташе з питань армії та оборони Посольства США в Україні полковник Бріттані Стюарт зустріли літак з третьою партією додаткової безпекової допомоги від США. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.  "Сьогодні ми отримали черговий борт допомоги від США за результатами … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР