Для болградців подорожчає вода та вивіз сміття

05 лютого 2021 р. 22:29

Болград тарифи

Адміністрація КП «Міськводоканал» повідомляє про намір здійснити корегування діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на вивіз твердих побутових відходів.

Про це повідомили у пресслужбі Болградської міської ради. 

Як зазначили в муніципалітеті, тариф на централізоване водопостачання та водовідведення згідно з діючими нормами становитиме:

  • централізоване водопостачання – 20,6 грн/куб. м<sup> </sup>(з ПДВ);
  • централізоване водовідведення - 21,3 грн/куб. м(з ПДВ).       

Підставами для коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та  водовідведення називають:

  • зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб та рівня мінімальної заробітної плати відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» на 38% по відношенню до мінімальної заробітної плати попередніх діючих тарифів.
  • зростання тарифів на електроенергію та вартості інших матеріальних ресурсів та послуг сторонніх організацій на 42%, по відношенню до попередніх діючих тарифів.

Структура тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення.

Тариф на вивезення твердих побутових відходів згідно з діючими нормами становитиме:

  • Для підприємств, бюджетних установ та інших організацій всіх форм власності - 117,07 грн за 1 куб. м (з ПДВ).
  • Для житлових будинків приватного сектора (на одну людину) за місяць - 21,44 грн (з ПДВ).
  • Для багатоквартирних будинків від двох до п'яти поверхів (на одну людину) за місяць - 19,57 грн (з ПДВ).

Структура тарифів на вивіз сміття:

Нагадаємо, Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає.

В грудні 2019 року чотири сміттєзбірні компанії в Одесі заявили про плани на перегляд тарифів на вивезення сміття, маючи на увазі намір підвищити вартість своїх послуг. 

В березні 2020 року орендар сміттєвого полігону «Дальницькі кар'єри» звернувся в земельну комісію Одеської міськради для отримання пільгової оренди в розмірі 1%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР