Для болградців подорожчає вода та вивіз сміття

05 лютого 2021 р. 22:29

Болград тарифи

Адміністрація КП «Міськводоканал» повідомляє про намір здійснити корегування діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на вивіз твердих побутових відходів.

Про це повідомили у пресслужбі Болградської міської ради. 

Як зазначили в муніципалітеті, тариф на централізоване водопостачання та водовідведення згідно з діючими нормами становитиме:

  • централізоване водопостачання – 20,6 грн/куб. м<sup> </sup>(з ПДВ);
  • централізоване водовідведення - 21,3 грн/куб. м(з ПДВ).       

Підставами для коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та  водовідведення називають:

  • зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб та рівня мінімальної заробітної плати відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» на 38% по відношенню до мінімальної заробітної плати попередніх діючих тарифів.
  • зростання тарифів на електроенергію та вартості інших матеріальних ресурсів та послуг сторонніх організацій на 42%, по відношенню до попередніх діючих тарифів.

Структура тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення.

Тариф на вивезення твердих побутових відходів згідно з діючими нормами становитиме:

  • Для підприємств, бюджетних установ та інших організацій всіх форм власності - 117,07 грн за 1 куб. м (з ПДВ).
  • Для житлових будинків приватного сектора (на одну людину) за місяць - 21,44 грн (з ПДВ).
  • Для багатоквартирних будинків від двох до п'яти поверхів (на одну людину) за місяць - 19,57 грн (з ПДВ).

Структура тарифів на вивіз сміття:

Нагадаємо, Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає.

В грудні 2019 року чотири сміттєзбірні компанії в Одесі заявили про плани на перегляд тарифів на вивезення сміття, маючи на увазі намір підвищити вартість своїх послуг. 

В березні 2020 року орендар сміттєвого полігону «Дальницькі кар'єри» звернувся в земельну комісію Одеської міськради для отримання пільгової оренди в розмірі 1%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

На території Окнянської територіальної громади Подільського району Одещини сталася пожежа на полі. Поліцію про це поінформували фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій. Після гасіння пожежі поліцейські провели низку першочергових слідчих дій - оглянули місце події, допитали свідків і власника земельної ділянки, повідомила пресслужба ГУНП в Одеській області. Вогонь знищив 13 гектарів врожаю. Відомості … читати далi

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР