Держспецзв'язку пообіцяла сприяти будівництву школи для мікрорайону ЖК "Альтаїр"

28 липня 2021 р. 20:45

28 липня Одеська міська рада ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55.

Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері та скасував рішення Одеської міськради від 16 вересня 2020 року про відведення земельної ділянки площею 1,6714 га в постійне користування управлінню капітального будівництва міської ради для спорудження школи. 

Але згодом віцемер Михайло Кучук повідомив про домовленість з ДСЗ щодо будівництва навчального закладу. 

Отже, проєкт рішення містив інформацію про відведення двох ділянок управлінню ДСЗ:

  1. Площею 0,7 га - для експлуатації та обслуговування складських будівель та допоміжних споруд.
  2. Площею 2 га - для будівництва і обслуговування багатоповерхового житлового будинку з об’єктами соціальної інфраструктури і будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (школи).

Запрошений на засідання начальник Управління ДСЗ в Одеській області Володимир Дятловський розповів депутатам, що після перемовин представників мерії та керівництва ДСЗ останнє прийняло рішення побудувати на зазначеній території житловий будинок і сприятиме спорудженню школи. Однак депутатка Лілія Леонідова та її колеги Богдан Гіганов, Вадим Терещук, Петро Обухов висловили сумніви щодо доброї волі держспецзв'язківців. Усні гарантії, наполягали вони - це не документ. І пропонували відкласти рішення, допоки не надійде проєкт, що міститиме виокремлену ділянку з передпроєктом під будівництво школи.

Проте мер Геннадій Труханов закликав депутатський корпус проголосувати за відведення землі і додав, що сьогодні його заступник Кучук в Києві саме вирішує це питання. Очільника громади підтримала депутатка Людмила Варавва, яка назвала претензії колег до ДСЗ шантажем. 

Врешті-решт депутати ухвалили рішення про надання відповідного дозволу ДСЗ на постійне користування зазначеними ділянками. 

Нагадаємо, перед початком попередньої сесії біля будівлі Одеської міської ради відбувся мітинг протесту через відсутність дитячих садків і шкіл в районі ЖК "Альтаїр".

Однак тоді депутати Одеської міської ради відмовилися виділити з бюджету розвитку 40 мільйонів гривень на розробку проєкту будівництва школи для мешканців житлового комплексу "Альтаїр". 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

17 серпня загинув військовослужбовець, житель села Баранове Іванівської громади Одеської області - Микола Марченко.  Як повідомив голова громади Віктор Лобач, 24-річний хлопець загинув внаслідок ракетного удару по Дніпропетровській області. "Йому через цю війну назавжди буде 24 роки. А мама - Єфросинія Іванівна залишилась без єдиного сина, дружина без чоловіка і … читати далi

Київський міжнародний інститут соціології опитав українців та з'ясував, що 59% з них в умовах війни дізнаються новини із соціальних мереж. І хоча телебачення зберігає значну популярність, але не домінує, як це було до 24 лютого, - повідомляє Матриця свободи. Дослідження складалося з двох частин: методом щоденного опитування (100 респондентів) та телефонних … читати далi

За всіма формами навчання функціонуватимуть заклади в 17 областях, причому усі заклади загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей працюватимуть за дистанційною формою. Також не працюватимуть за очною формою заклади в Запорізькій та Одеській областях. Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.  Міністр додав, що, на жаль, 1,3 … читати далi

Кабінет Міністрів України реорганізував чотири міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції. Про це йдеться у відповідній постанові уряду. Зокрема Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке керувалося з Дніпра приєднали до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що керується з Одеси.  Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з керуванням у Львові приєднали до Південно-Західного міжрегіонального управління … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР