Аудитори притягають до адмінвідповідальності чотирьох посадовців Затоківської селищради

26 березня 2021 р. 08:56

аудит бюджет селищна рада

Працівники Південного офісу Державної аудиторської служби завершили ревізію селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради та виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на 2,7 мільйонів гривень.

Про це повідомили у пресцентрі аудитслужби. 

Аудитори встановили, що селищним бюджетом недоотримано 811 тис. грн від забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Затока. Так, мають місце випадки, коли відбудовані бази відпочинку вже готові до експлуатації, а власники об’єктів досі не звернулися із заявою про визначення розміру пайової участі та, відповідно, не сплатили свого внеску на суму 425 тис. грн на інфраструктурний розвиток смт Затока. Також, виявлено, що під час будівництва дачного будинку через неправильно визначений у договорі розмір пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури селищний бюджет недоотримав 286 тис. грн.

Окрім цього, під час виконання поточного ремонту дощової каналізації завищено обсяги та вартість виконаних робіт та зайво сплачено підрядним організаціям 287 тис. гривень

Також встановлені порушення законодавства з оплати праці на майже 700 тис. грн (разом з нарахуваннями).
Об’єктові контролю надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень і застосовано фінансову санкцію у вигляді зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення фінансової дисципліни на посадових осіб селищної ради складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів. 

Нагадаємо, працівники Південного офісу Державної аудиторської служби завершили державний фінансовий аудит бюджету міста Білгорода-Дністровського Одеської області.

Раніше заступник Голови Державної аудиторської служби України Юлія Солянік офіційно представила на урочистих зборах колективу нового начальника Південного офісу Держаудитслужби – Наталію Стоянову.

Південний офіс Держаудитслужби провів державний фінансовий аудит діяльності та позапланову ревізію окремих питань Державного підприємства «Морський торговельний порт "Південний"» за період з 1 жовтня 2017 року по 31 серпня 2020 року.

Працівники Південного офісу Державної аудиторської служби за січень-грудень 2020 року перевірили 604 процедури закупівель загальною вартістю 7,7 мільярдів гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР