Апеляційний суд став на бік міськДАБІ в суперечці із забудовником через будівництво на Рішельєвській

П’ятий апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив вимоги управління Державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради щодо будівництва на Рішельєвській, 41.

Про це на свої сторінці в Facebook повідомив начальник управління Олександр Авдєєв

За його словами, тепер управління буде вимагати демонтажу нахаббуду. Йдеться про будинок, який перебудували та перетворили у семиповерхівку під виглядом реконструкції квартир.  

"Забудовнику пощастило:  він проводив роботи під час мораторію за змін у законодавстві, які обмежили як перевірки, так і скасування повідомлень. Нам залишився тільки один шлях - через суд", - зазначив він.

Після його скасування працівники управління провели позапланову перевірку та встановили численні порушення

  • Збудовано семиповерхову будівлю з цокольним поверхом замість п'ятиповерхової, як передбачено затвердженою проектною документацією та експертним висновком. 
  • Перевищено гранично-допустиму висоту будівель замість 18,6 мметрів, як вказано в містобудівних умовах та обмеженнях, вже побудували 21 метр.
  • Збільшили пляму забудови без права власності (користування) на земельну ділянку.
  • Документи, які б надавали право на виконання будівельних робіт з будівництва 7-поверхової будівлі за даною адресою, відповідно до Реєстру будівельної діяльності відсутні.

Отже, в управлінні вирішили, що будівельні роботи за даною адресою являються самочинними та звернулись до суду. 

10 липня 2020 року Одеський окружний адміністративний суд відкрив провадження про скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт через розбіжності в документах. Але 25 січня у задоволенні адміністративного позову управлінні відмовили

Нагадаємо, раніше Одеський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на Лідерсівському бульварі 7, 9, задовільнивши заяву позивача - заступника обласної прокуратури про вжиття заходів забезпечення позову.   

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР