Зарплата и подарок отца: заместитель Одесского городского головы отчитался о доходах

27 квітня 2020 р. 21:22

Одеська міська рада фінанси

Заместитель Одесского городского головы Павел Вугельман в 2019 году получил 300 тысяч гривень в подарок от отца, а заработал 449 тысяч гривень.

Соответствующая информация содержится в электронной декларации заместителя мэра. 

Также он задекларировал квартиру в Одессе площадью 39 квадратных метров и автомобиль жены Land Rover Range Rover Sport, 2015 года выпуска. 

Из доходов чиновник также задекларировал прибыль от сдачи в аренду имущества на сумму 324 тысячи гривень. Жена получила страховку в сумме 321 тысяча 862 гривни. 

Напомним, ранее бывший первый заместитель председателя Одесского горсовета Анатолий Орловский подал декларацию после увольнения.

В декабре 2019 года Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение, которым перераспределил обязанности между своими заместителями. Заместитель мэра Павел Вугельман по этому решению должен был перестать курировать работу коммунального предприятия «Одесгорэлектротранс», эти обязанности возложили на первого заместителя Анатолия Орловского.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив колишнього начальника Управління капітального будівництва Одеської міської ради Івана Стаса директором комунального підприємства «Міське капітальне будівництво». Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба міської ради.  Іван Стас працював ще у команді Едуарда Гурвіца з 1994 року. До того, під час правління Руслана Боделана працював у Руслана Тарпана. Називався у … читати далi

Смертність в Україні у 2020 році була майже на 3% більшою, ніж у 2019, а в Одеській області - лише на 1%.  Про це повідомили у Державній службі статистики.  За даними Головного управління статистики в Одеській області за 11 місяців 2020 року на Одещині померли 30 тисяч 768 людей, а в 2019 … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови. Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не опублікована на сайті фінансова звітність кандидатів Миколи Скорика та Юрія Печерського. Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом. Таким чином, наразі … читати далi

Десять народних депутатів, які потрапили в парламент завдяки голосам мешканців Одеської області, скористалися в 2020 році правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера.  Як підрахував ІзбірКом, найменше отримав Микола Скорик («Опозиційна платформа - За життя»), який зник з переліку отримувачів компенсації з червня. За рік нардеп … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР