За утримування доріг у п'яти районах Одеської області впродовж двох років заплатять більше ніж 160 мільйонів

23 лютого 2020 р. 12:54

ProZorro тендер транспорт

Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила п'ять тендерів задля вибору підрядників, яким заплатять за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. 

Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

У оголошеннях йдеться про Біляївський, Березівський, Білгород-Дністровський, Овідіопольський та Роздільнянський райони. Усі аукціони мають відбутися 28 квітня. Загальна очікувана вартість цих закупівель дорівнює 162 мільйонам 769,9 тисячам гривень. 

Найдорожчими у цій п'ятірці є дороги Березівського району — очікувана вартість закупівлі за цим тендером дорівнює 56 мільйонам 321,9 тисячі гривень. На другому місці Роздільнянський район — 41 мільйон 82 тисячі гривень, на третьому Овідіопольский - 25 мільйонів 577,6 тисяч, а на четвертому Білгород-Дністровський — 20 мільйонів 460,6 тисяч гривень.

Найменша очікувана вартість утримання доріг у Біляївському районі — 19 млн 327,4 тис. грн. 

З компаніями-переможницями укладуть угоди на утримання доріг в цих районах до 31 грудня 2021 року.  

Раніше Служба автомобільних доріг Одеської області оголосила три тендера для пошуку підрядників, яким заплатять за поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення. За даними системи, аукціони повинні відбутися 24 квітня поточного року, а загальна очікувана вартість закупівлі - 783 мільйона 831,9 тисяч гривень.

Нагадаємо також, що Одеська область отримала 927 мільйонів гривень державної субвенції на ремонт доріг місцевого значення.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главным управлением ГНС в Одесской области на протяжении 8 месяцев 2020 года проводился анализ финансово-хозяйственной деятельности плательщиков и составлено 50 материалов с признаками криминальных правонарушений. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Государственной налоговой службы в Одесской области. По результатам рассмотренных материалов в Едином реестре досудебных расследований опубликованы пять криминальных правонарушений, в т.ч. по признакам ст. 209 Уголовного кодекса Украины (легализация (отмывание) доходов, полученных … читати далi

В Одеській області у вересні пожвавилася діяльність потенційних кандидатів і партій у сфері надання матеріальної допомоги, благодійництва і організації свят. Як повідомляє ОПОРА, 14 вересня на сторінці у Facebook Першого муніципального каналу оприлюднили відеосюжет, присвячений футбольному турніру в місті Білгород-Дністровський. Турнір був організований Благодійним фондом «Акрополь». На заході були присутні два представники … читати далi

Уже с понедельника, 21 сентября, город Измаил из «красного» уровня эпидемической опасности переходит в «оранжевый». Об этом сообщил на своей официальной странице городскогой голова Измаила Андрей Абрамченко. Решение было принято на внеочередном заседании городской комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуациях (ТЭБ и ЧС) - на основании принятого 18 сентября Государственной комиссией … читати далi

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив одеському терористу Володимиру Грубнику, який подав позов проти України, в задоволенні вимог про матеріальну компенсацію за свій арешт та перебування під вартою. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра юстиції України Іван Ліщина. Грубник в ЄСПЛ скаржився по декількох статтях Конвенції, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР