Временный директор ОПЗ попросил уменьшить свою зарплату

12 лютого 2020 р. 11:46

ОПЗ

Исполняющий обязанности председателя правления ОАО «Одесский припортовый завод» Николай Синица обратился в Фонд государственного имущества Украины и Наблюдательного совета предприятия с просьбой об уменьшении собственной заработной платы.

Об этом сообщили на странице ОПЗ в Facebook. 

Николай Синица, который был назначен на должность распоряжением Кабинета Министров 24 января с зарплатой в виде должностного оклада в размере 60 минимальных должностных окладов работников основной профессии предприятия.

В письме, направленном на имя председателя ФГИУ Дмитрия Сенниченко и заместителя председателя ФГИУ, председателю Наблюдательного совета ОПЗ Сергея Игнатовского, Николай Синица просит уменьшить установленную заработную плату с учетом финансового положения ОПЗ.

«Считаю, что финансовое состояние предприятия не позволяет в настоящее время выплачивать мне заработную плату, установленную контрактом. В связи с этим, прошу изменить пункт 5.1 указанного контракта и установить мне заработную плату на уровне заработной платы предыдущего исполняющего обязанности председателя правления-директора ОАО «ОПЗ», - отмечает в письме Николай Синица.

В октябре прошлого года заместитель главы офиса президента Юлия Ковалив заявила, что Одесский припортовый завод могут приватизировать не раньше, чем через шесть-семь месяцев. 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Любов Токмілова зупинила дію припису Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об`єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації щодо заборони будь-яких будівельних робіт на території друкарні Фесенка та колишнього кінотеатру "Рішельєвський". Про це повідомила заступниця директора департаменту культури Одеської обласної державної адміністрації Олена Воробйова, повідомляє Суспільне. За її … читати далi

Приморський суд Одеси під час засідання у справі Сергія Стерненка 9 липня планує допитати Віталія Посувайла та Олександра Подобєдова, яких активіст називає організаторами нападів на нього. Про це під час засідання 18 червня заявив прокурор Юрій Бачинський, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Також анонсований допит свідка Бойка. І Посувайло і Подобєдов – свідки обвинувачення. 18 … читати далi

Арцизька міська рада підтримала проєкт рішення про встановлення надбавки за вислугу років міському голові Сергію Парпуланському. Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії 18 червня.  Йдеться про передбачену законом про місцеве самоврядування надбавку 15% за стаж в держслужбі понад п'яти років.  Зазначимо, що до цього посадовий оклад міського голови складав 12 тисяч гривень, надбавка за 7 … читати далi

Допомогу від держави в Одеській області отримають 1 тисяча 311 фермерських господарств, а взагалі регіон отримав 240 мільйонів гривень на ці цілі.  Про це 17 червня під час брифінгу повідомила директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації Алла Стоянова, повідомляє Українська Служба Інформації. У минулому році через посуху фермерські … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР