В приватному реабілітаційному центрі не вживають заходів для запобігання поширенню COVID-19

05 серпня 2020 р. 20:10

коронавірус

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Яна Кузьміна та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Одеській області Людмила Ямщикова здійснили моніторинговий візит до приватного реабілітаційного центру «Крок до життя» з метою моніторингу дотримання прав мешканців та забезпечення заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Як повідомили у пресслужбі омбудсмена, у закладі не вживаються протиепідемічні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема не розміщені інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної інфекції.

На час дії карантину, відвідування мешканців та вхід до закладу сторонніх осіб не обмежено. Також у закладі не здійснюється щоденний температурний скринінг із занесенням результатів до спеціальних журналів. Моніторинговій групі  не було запропоновано виміряти температуру.

За результатами моніторингового візиту, керівнику центру буде скеровано звіт та надано письмові рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та порушень.

Під час візиту було встановлено, що у закладі перебуває 12 осіб в умовах денного стаціонару. У будинку є все необхідне для комфортного проживання. Забезпечується право реабілітантів на доступ до свіжого повітря та зв’язок із зовнішнім світом.

Щодня в центрі працюють психологи, які практикують групові та індивідуальні форми роботи та постійно підвищують професійну кваліфікацію. У процесі реабілітації застосовуються науково-доказові методи реабілітації: когнітивно-поведінкова терапія, мотиваційне інтерв’ю, використовуються засоби арт-терапії.

Реабілітанти повідомили членам моніторингової групи про відсутність застосування до них жорстоких та таких, що принижує людську гідність, видів поводження та покарання.

Нагадаємо, у середу, 22 липня, в рамках реалізації національного превентивного механізму, начальник відділу регіонального представництва Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини в південних областях Валентин Михайлов та регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Одеській області Людмила Ямщикова здійснили моніторинговий візит до комунальної установи «Великорибальський психоневрологічний будинок-інтернат», розташований у Саратському районі

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главным управлением ГНС в Одесской области на протяжении 8 месяцев 2020 года проводился анализ финансово-хозяйственной деятельности плательщиков и составлено 50 материалов с признаками криминальных правонарушений. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Государственной налоговой службы в Одесской области. По результатам рассмотренных материалов в Едином реестре досудебных расследований опубликованы пять криминальных правонарушений, в т.ч. по признакам ст. 209 Уголовного кодекса Украины (легализация (отмывание) доходов, полученных … читати далi

В Одеській області у вересні пожвавилася діяльність потенційних кандидатів і партій у сфері надання матеріальної допомоги, благодійництва і організації свят. Як повідомляє ОПОРА, 14 вересня на сторінці у Facebook Першого муніципального каналу оприлюднили відеосюжет, присвячений футбольному турніру в місті Білгород-Дністровський. Турнір був організований Благодійним фондом «Акрополь». На заході були присутні два представники … читати далi

Уже с понедельника, 21 сентября, город Измаил из «красного» уровня эпидемической опасности переходит в «оранжевый». Об этом сообщил на своей официальной странице городскогой голова Измаила Андрей Абрамченко. Решение было принято на внеочередном заседании городской комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуациях (ТЭБ и ЧС) - на основании принятого 18 сентября Государственной комиссией … читати далi

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив одеському терористу Володимиру Грубнику, який подав позов проти України, в задоволенні вимог про матеріальну компенсацію за свій арешт та перебування під вартою. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра юстиції України Іван Ліщина. Грубник в ЄСПЛ скаржився по декількох статтях Конвенції, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР