В одесском порту проверяют все прибывающие суда в поисках коронавируса

06 лютого 2020 р. 19:56

коронавірус порт

Врачи-эпидемиологи санитарно-карантинного отдела в Одесском порту подвергают медицинскому осмотру членов экипажей судов, прибывающих в порт. Данные действия проводятся в рамках превентивных мер против заражения коронавирусом 2019-nCoV.

Как сообщили в пресс-службы порта, специалисты уже проверили 25 морских судов, осуществляющих международные перевозки.

Вчера вечером, 5 февраля, к причалу №42 в Хлебной гавани пришвартовался контейнеровоз COSCO SHIPPING SEINE (под флагом Гонконга).

Судно прибыло в Одессу после захода в порты Китая во время инкубационного периода вируса. Сразу после швартовки на контейнеровозе провели медицинский (санитарный) осмотр всех членов экипажа. Из проверенных кораблей - пять прибыли из Китая, в том числе четыре оставили порты Поднебесной до вспышки эпидемии коронавируса в городе Ухань.

Напомним, ранее сотрудники службы охраны здоровья одесского рынка «Седьмой километр» провели учения в связи с массовым беспокойством по поводу коронавируса из Китая. 

Диагностику коронавируса для украинцев делают в Лондоне, поэтому в случае подозрения заболевания у кого-нибудь из жителей Одесской области придется дожидаться подтверждения от двух до трех недель. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У рекомендованому порядку денному восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання внесено сорок чотири проекти рішень і розділ «Різне». На попередній, сьомій сесії міськради, депутатами було прийнято тридцять два рішення. А до цього максимальну кількість розглянутих рішень, двадцять три, було розглянуто і прийнято на третій сесії ради. На обличчя … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» поступилося ТОВ «Евродор» в боротьбі за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Як повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 436 мільйонів 668 тисяч гривень відбувся 13 квітня.  Відповідно до переліку йдеться про дороги: М-15 Одеса - Рені (на м.Бухарест), км 161+398 - км … читати далi

Вищий антикорупційний суд вдруге відклав підготовче судове засідання у резонансній справі про придбання за завищеною ціною адміністративної будівлі заводу «Краян», за якою одним з обвинувачених є одеський міський голова Геннадій Труханов. Засідання не відбулося через неявку кількох адвокатів та коронавірусну хворобу захисника В'ячеслава Вінчковського, інформує судовий кореспондент ІзбірКому.  Усі обвинувачені брали участь у засіданні … читати далi

У першому кварталі 2021 року українська медіаспільнота випустила сім заяв, що стосувалися ситуації зі свободою слова в Україні, та дві заяви на підтримку білоруських журналістів. Окрім того, окремі медіа та журналісти зробили два публічних звернення до влади щодо утиску їхніх прав. Влада публічно відреагувала на чотири таких заяви. Такими є … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР