В мэрии пытаются найти места на Пересыпи под перехватывающие паркинги

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения ищет участки земли в районе Пересыпи, пригодные для организации перехватывающих паркингов.

Об этом сообщил в ходе аппаратного совещания 17 февраля директор департамента Александр Илько.

По его словам, департамент обратился к коллегам из управлений коммунальной собственности и архитектуры, а также в КП «Одестранпарксервис» за помощью, но пока удалось найти только локации в районе железнодорожного вокзала.

При этом Александр Илько уточнил, что участки должны быть пригодны для строительства паркинга не менее чем на 200 машино-мест иначе паркинг не будет выполнять функции улавливателя.

Перехватывающая парковка — стоянка, располагающаяся вблизи автотранспортных путей следования населения из места проживания в места осуществления трудовой деятельности (если она осуществляется в деловой части города, то такие места, как правило, находятся в центре городского пространства).

Перехватывающие стоянки позволяют уменьшить загруженность автотранспортной системы города, освободив ее от части личного автотранспорта. Обычно размещаются вблизи железнодорожных станций, станций метрополитена, остановок иного общественного транспорта, расположенных на подъезде к центральной части города.

Перехватывающая стоянка предназначена для того, чтобы владелец транспортного средства, оставив его на стоянке, пересел на общественный транспорт.

Напомним, в декабре 2019 года Управление архитектуры и градостроительства Одесского горсовета разработало  схемы возможного размещения трех перехватывающих паркингов. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

Колишній перший заступник голови Одеської міськради Анатолій Орловський подав декларацію після звільнення. Електронний документ опублікований на офіційному сайті НАЗК. Декларація після звільнення охопила період з 1 січня до 25 березня, дати звільнення Орловського. У ній він вказав, які доходи отримав за цей час та чим володіє його родина, яка складається … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР