У областного совета попросят еще 100 тысяч на пляж для людей с инвалидностью в Сергеевке

Депутат Одесского областного совета Ирина Ковалиш заявила, что намерена просить коллег согласовать выделение еще 100 тысяч гривень на обустройство пляжа для людей с инвалидностью в поселке Сергеевка Белгород-Днестровского района.

Как сообщила депутат, ранее облсовет уже предусмотрел на это 300 тысяч гривень. 

Предполагается обустроить часть одного из пляжей поселка с учетом потребностей людей с инвалидностью, установив мобильный пандус, настил, раздевалку, топчаны, навесы для защиты от солнца.  Руководство Сергеевки высказало готовность содействовать в реализации данного проекта.

Напомним, на пляже 11-й станции Большого Фонтана в Одессе собирались потратить в 2019 году 6 миллионов 185 тысяч гривень, чтобы оборудовать его для людей с ограниченными физическими возможностями, но пока только установили новый пандус.

Департамент экологии и развития рекреационных зон Одесского городского совета посчитал нецелесообразным начинать в 2018 году работу по обустройству пляжа для людей с инвалидностью. 

Напомним также, что на пляже (11-я станция Большого Фонтана) планируют установить специальную конструкцию для колясочников. Принцип ее работы таков: по специальным рельсам отдыхающего к берегу везет автоматическое кресло. Когда человеку необходимо выйти из воды, кресло доставляет его к устройству, оборудованному камерой и душем. Камера считывает информацию и при приближении человека в кресле автоматически включает душ, чтобы смыть морскую воду. Предполагается, что возле конструкции могут работать волонтеры, которые помогут пересесть в коляску и с комфортом добраться до шезлонга. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громади області завершили 2020 рік із загальним показником виконання річного плану доходів 102%. Про це розповіла радниця з питань муніципальних фінансів та управління Одеського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олеся Голинська. Лідерами області за доходами загального фонду є Візирська, Таїровська та Авангардівська громади. Найменші результати за цим показником продемонстрували Вилківська, … читати далi

Бюджетна комісія Одеської ради погодила пропозицію Одеської обласної державної адміністрації щодо переліку та софінансування об'єктів будівництва, серед яких розробка науково-проєктної документації з реставрації двох пам'ятників архітектури - Одеської обласної філармонії та Художнього музею.  Про це повідомила на свої сторінці в Facebook заступниця голови цієї комісії, депутатка Ірина Ковалиш.   На виготовлення науково-проєктної … читати далi

Через постійні «мінування» в одеських школах замислилися про посилення заходів безпеки: тут хочуть встановити камери по периметру закладів, а також найняти охоронців з числа «Муніципальної варти». Про це під час засідання комісії з питань законності розповів директор департаменту муніципальної безпеки Віктор Кузнєцов, - інформує Центр публічних розслідувань. Ці заходи обійдуться … читати далi

Міністерство охорони здоров'я повідомило про п'ять нових летальних випадків COVID-19 в Одеській області, зареєстрованих за 27 січня. Загалом з початку пандемії в Одеській області померли 1 тисяча 306 пацієнтів з діагностованою коронавірусною інфекцією.  Більшість випадків зареєстровано в Одесі - чотири та один в Лиманському районі.  Загалом за добу в регіоні … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР