Только половина нардепов-одесситов согласились с изменениями в бюджете

13 квітня 2020 р. 15:53

Верховна Рада бюджет фінанси

Верховная Рада Украины сократила доходы государственного бюджета на 2020 год на 119,7 миллиардов гривень до 975,8 миллиардов и увеличила расходы на 82,4 миллиарда гривень до 1 триллиона 266,4 миллиардов увеличив предельный размер дефицита в 3,1 раза с 96,2 миллиардов гривень до 298,4 миллиардов.

Об этом сообщили в пресс-службе парламента. 

За принятие в целом законопроекта об изменениях в государственный бюджет №3279-д проголосовало 249 депутатов при минимально необходимых 226. 

Что касается народных депутатов, избранных защищать интересы жителей Одесской области, то изменения поддержали Сергей Колебошин, Александр Горенюк, Степан ЧернявскийАлександр Ткаченко и Олег Колев («Слуга народа»).

Против высказался Алексей Гончаренко («Европейская солидарность»). Воздержались - Артем Дмитрук  («Слуга народа»), Антон Киссе и Анатолий Урбанский («За будущее»). Не голосовал Алексей Леонов («Слуга народа») и отсутствовал Игорь Васильковский («Слуга народа»). 

Избранные по спискам проголосовали так: Николай Скорик («Оппозиционная платформа-За жизнь») против. Андрей КостинИван Шинкаренко, Юлия Диденко («Слуга народа») - «за». 

Предельный размер государственного долга данным документом увеличен с два трлн грн до 2,3 трлн грн на конец 2020 года.

Размер дефицита госбюджета остался неизменным по сравнению с предыдущей редакцией законопроекта - 298,404 млрд гривен.

Согласно обновленным макропоказателям, обнародованным 3 апреля, на текущий год снижение ВВП прогнозируется на уровне 4,8%.

Инфляция ожидается на уровне 11,6%. При этом среднегодовой рост потребительских цен прогнозируется на уровне 6,8%.

Номинальная средняя зарплата прогнозируется на уровне 10 тысяч 706 гривень, прибыль предприятий – 749,3 млрд гривен, безработица – 9,4%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеські лікарі, які надали згоду на вакцинацію, відмовляються від неї, бо щеплення роблять не американською вакциною Pfizer, а індійською Oxford/AstraZeneca.  Про це під час апаратної наради повідомила директорка департаменту охорони здоров'я Олена Якименко.  Як зазначила директорка департаменту, 25 лютого вакцинували 60 лікарів: 40 з інфекційної лікарні та 20 лікарів невідкладної та екстреної допомоги. … читати далi

Київський районний суд міста Одеси засудив керівника компанії Prosperity Developments S. A., яка була задіяна в схемі ввезення нафтопродуктів. Як йдеться у вироку суду, від імені компаній-нерезидентів на територію України ввозилися нафтопродукти під виглядом транзиту і продавалися вітчизняним оптовим покупцям без сплати до державного бюджету податків, зборів і платежів та з оформленням підроблених документів … читати далi

Міністерство охорони здоров'я повідомило про 207 нових випадків COVID-19, зареєстрованих останнього дня зими, 28 лютого і за цим показником регіон посів восьме місце в країні. Про це йдеться у системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу на сайті Ради національної безпеки та оборони. Таким чином, в Одеській області з початку пандемії інфіковано 86 … читати далi

Частина стіни будинку-пам'ятника архітектури на вулиці Ніжинській, 16 в історичному центрі Одеси обвалився в ніч на 1 березня. Про це ІзбірКому повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій в Одеській області. Зазначимо, що днями раніше на стіні будинку з'явилася тріщина. Тоді мешканців евакуювали та територію навколо будинку оточили стрічкою, щоб частини будівлі не потрапили … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР