Тепло и электричество подорожали: в ОНУ объяснили, почему отключали воду студентам

12 березня 2020 р. 08:50

освіта

Ректор Одесского национального университета Игорь Коваль пояснил отключение горячей воды в общежитиях университета внешними экономическими обстоятельствами и заверил, что уже включили.

Комментарий ректора опубликовала пресс-служба вуза. 

По словам Коваля, смета, сделанная осенью 2019 года на теплопоставки для университета, не предусматривала резкое повышение государством стоимости тепла, электроэнергии. В частности от 30% до 42% увеличились расходы на эти услуги, так же, как на вывоз мусора, обеспечение водой и водоотведение.

«В связи с многочисленными обращения студентов о несвоевременности отключения теплоподачи в общежитиях принято решение о переносе средств с других статей бюджета на продолжение оплат, с учетом повышения коэффициента стоимости услуг, благодаря чему подача теплой воды в общежитиях уже возобновлена», - заверил ректор.

Напомним, студенты, живущие в общежитии №4  Одесского Национального университета имени Мечникова, устроили перформанс, «похоронив» горячую воду.  Акцию провели в ответ на отключение горячей воды в общежитии. 

Напомним также, что с сегодня, 12 марта, приостановлено обучение в вузах, школах и профтехучилищах Одесской области в связи в веденным в стране карантином. Карантин введен в рамках предупреждения распространения коронавируса COVID-19.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує слідкувати за деклараціями народних обранців. Тож наразі розглянемо, які статки має голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. Власної нерухомості в очільника облради немає, але дружина Юлія Діденко має: квартиру у Києві площею 32,2 кв. м з 2014 року; 39,9 кв. м приміщення у Трускавці з 2009 року; земельну ділянку … читати далi

З початку поточного тижня жителі міста Рені, які приходили в КП «Водоканал» заплатити за воду, або з якихось інших потреб, не знаходили цієї установи за звичною адресою, а оголошення на дверях повідомляло, що «Водоканал» переїхав. За останні два роки це вже другий «переїзд» комунального підприємства. З будівлі за адресою: вулиця … читати далi

Міністерство охорони здоров'я затвердило зміни до протоколу лікування COVID-19. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов'як. «Зміни внесли на підставі результатів дослідження REMAP-CAP та RECOVERY, а також рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США та Національної служби здоров'я Великої Британії», – повідомила Садов’як. Для лікування пацієнтів із критичним перебігом … читати далi

Під час чергового засідання Ізмаїльської районної ради, яке відбулось 9 квітня керівник Ізмаїльської окружної прокуратури Олександр Сара прозвітував про результати діяльності по забезпеченню законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району за минулий рік. По криміногенній ситуації також виступив начальник поліції Олександр Кучугура. Представники правоохоронних органів відмітили, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР