Суд пішов назустріч голові облради та зняв арешт з землі біля Палацу спорту

12 квітня 2020 р. 18:54

суд

Одеській апеляційний суд скасував арешт, накладений Приморським районним судом Одеси на земельну ділянку загальною площею 2,8658 га біля Палацу спорта. 

В ухвалі суду йдеться про те, що скаржником став голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко

Він наполягав, що слідчий суддя не надав можливість власнику майна в особі Одеської обласної ради бути присутнім під час розгляду клопотання прокурора у судовому засіданні та надати пояснення з приводу доцільності накладення арешту на майно та дослідити будь-які матеріали, що мають значення для вирішення питання про арешт майна. 

Крім того, слідчий суддя, за словами Сергія Паращенка, наклав арешт на всю земельну ділянку площею 2,8658 га, хоча об`єктом кримінального правопорушення визначено лише об`єкт незавершеного будівництва на земельній ділянці площею 1802,1 квадратних метри та не обгрунтовано, яким чином вся земельна ділянка має ознаки речового доказу;

Голова облради також наполягав, що безпідставний арешт на всю земельну ділянку, яка знаходиться у користуванні КП «Спортивно-концертний комплекс Одеський Палац спорту» на праві постійного користування, обмежує права апелянта як власника майна та унеможливлює здійснення господарської діяльності комунальним підприємством, а також що в ухвалі слідчого судді не вказано та необґрунтовано, які підстави та обставини можуть свідчити про те, що незастосування арешту на всю земельну ділянку може призвести до приховування, знищення, псування, втрати, перетворення майна, а також не зазначені реальні ризики існування таких обставин.

На засідання суду апеляційної інстанції представник власника майна не з'явився, однак надіслав клопотання, в якому наполягав на вимогах своєї апеляційної скарги та просив розглянути її за відсутності апелянта.

Прокурор на судове засідання суду апеляційної інстанції також не з'явився та надіслав до суду заяву, в якій заперечував проти вимог апеляційної скарги голови Одеської обласної ради і просив в ній відмовити, а ухвалу слідчого судді залишити без змін, оскільки така ухвала не підлягає оскарженню та судове засідання просив провести за його відсутності.

Нагадаємо, в лютому голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко запропонував розірвати договір про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки 0,0552 га на проспекті Шевченка, 31-А.

Однак постійна комісія з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою відмовилася підтримувати пропозицію голови облради Сергія Паращенка про розірвання договору про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки на проспекті Шевченка, 31-А.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабинет министров Украины на своем заседании, сегодня 3 июня, утвердил должностные оклады областных, районных советов, например, зарплата председателя областного совета должна теперь составлять 19 тысяч 360 грн, а глав райсоветов - 15,5 тысяч гривень. Об этом сообщил в своем Телеграм-канале народный депутат Алексей Гончаренко. На сегодняшний день оклад главы облсовета составлял 15,4 тысяч … читати далi

Народный депутат Алексей Леонов («Слуга народа») заявил, что из-за сокращения финансирования со стороны Департамента финансов Одесской облгосадминистрации сотрудники районных администраций в регионе недополучают зарплату в течение полугода.  На своей странице в Facebook нардеп заявил, что департамент выделил лишь 74,6% от необходимой суммы.  «Но даже после сокращения на 50% персонала, все переданные на … читати далi

Прокуратура Одеської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно співробітника Малиновської районної адміністрації Одеси, якого підозрюють у корупції. Про це повідомили у пресслужбі відомства.  На початку травня цього року правоохоронці викрили виконуючого обов'язки головного спеціаліста одного з відділів Малиновської районної адміністрації під час одержання хабара у розмірі 500 доларів США. З’ясовано, що службовець … читати далi

Коммунальное предприятие «Белгород-Днестровскводоканал» отрапортовало об обновлении автопарка грузо-пассажирским микроавтобусом Hyundai.  Как говорится в сообщении пресс-службы Белгород-Днестровского горсовета, автомобиль купили за 143 тысячи гривень предприятия в рамках реализации инвестпрограммы коммунального предприятия на 2020 год.  По данным системы электронных закупок Prozorro, речь идет о закупке, которую коммунальному предприятию удалось совершить с третьего раза. Последний раз … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР