Суд пішов назустріч голові облради та зняв арешт з землі біля Палацу спорту

12 квітня 2020 р. 18:54

суд

Одеській апеляційний суд скасував арешт, накладений Приморським районним судом Одеси на земельну ділянку загальною площею 2,8658 га біля Палацу спорта. 

В ухвалі суду йдеться про те, що скаржником став голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко

Він наполягав, що слідчий суддя не надав можливість власнику майна в особі Одеської обласної ради бути присутнім під час розгляду клопотання прокурора у судовому засіданні та надати пояснення з приводу доцільності накладення арешту на майно та дослідити будь-які матеріали, що мають значення для вирішення питання про арешт майна. 

Крім того, слідчий суддя, за словами Сергія Паращенка, наклав арешт на всю земельну ділянку площею 2,8658 га, хоча об`єктом кримінального правопорушення визначено лише об`єкт незавершеного будівництва на земельній ділянці площею 1802,1 квадратних метри та не обгрунтовано, яким чином вся земельна ділянка має ознаки речового доказу;

Голова облради також наполягав, що безпідставний арешт на всю земельну ділянку, яка знаходиться у користуванні КП «Спортивно-концертний комплекс Одеський Палац спорту» на праві постійного користування, обмежує права апелянта як власника майна та унеможливлює здійснення господарської діяльності комунальним підприємством, а також що в ухвалі слідчого судді не вказано та необґрунтовано, які підстави та обставини можуть свідчити про те, що незастосування арешту на всю земельну ділянку може призвести до приховування, знищення, псування, втрати, перетворення майна, а також не зазначені реальні ризики існування таких обставин.

На засідання суду апеляційної інстанції представник власника майна не з'явився, однак надіслав клопотання, в якому наполягав на вимогах своєї апеляційної скарги та просив розглянути її за відсутності апелянта.

Прокурор на судове засідання суду апеляційної інстанції також не з'явився та надіслав до суду заяву, в якій заперечував проти вимог апеляційної скарги голови Одеської обласної ради і просив в ній відмовити, а ухвалу слідчого судді залишити без змін, оскільки така ухвала не підлягає оскарженню та судове засідання просив провести за його відсутності.

Нагадаємо, в лютому голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко запропонував розірвати договір про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки 0,0552 га на проспекті Шевченка, 31-А.

Однак постійна комісія з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою відмовилася підтримувати пропозицію голови облради Сергія Паращенка про розірвання договору про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки на проспекті Шевченка, 31-А.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

С 28 июля по 4 августа Одесса и происходящее в ней неоднократно оказывалось на страницах мировых изданий. Избирком выбрал и перевел для вас самые интересные публикации. Украина откроет безвизовое пересечение границ для саудовцев. Граждане Саудовской Аравии больше не будут нуждаться в получении визы для въезда в Украину. По мнению украинского … читати далi

Особовим складом підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» за шість місяців 2020 року розкрито та попереджено 57 випадків крадіжок на суму 1 млн  гривень та затримано 75 осіб. Про це повідомляє пресцентр регіональної філії «Одеська залізниця» Зокрема, за вказаний період оперативними групами стрілецької команди з профілактичної роботи та стрілецької команди швидкого … читати далi

Двох відвідувачів одного з ресторанів Одеси госпіталізували 31 липня до Міської клінічної інфекційної лікарні з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт". Як повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області вони пов’язували своє захворювання із вживанням морепродуктів - мідій та креветок 29 липня. Станом на 16:00 3 серпня КУ «Міська клінічна інфекційна лікарня» було вже … читати далi

Верховная Рада назначила дату местных выборов на 25 октября 2020 года. А это значит, что каденция Ренийского городского совета VII созыва вышла на финишную прямую. Все годы работы этого созыва ренийских депутатов Одесская областная организация ВОО «Комитет избирателей Украины» отслеживала их работу в рамках проекта «Аттестация депутатов местных советов». Наряду … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР