В мэрии решили поучить одесситов писать проекты Общественного бюджета

25 травня 2020 р. 22:08

Одеська міська рада бюджет

Одесский муниципалитет организовал школу для потенциальных авторов проектов Общественного бюджета, которые стремятся получить знания о подготовке таких проектов. 

Программа обучения в Школе включает шесть основных тематических модулей.

Обучение в Школе - бесплатное.

Из-за карантина, связанного с COVID-19, обучение будет проводиться в интерактивном формате с помощью инструментов информационно-коммуникационных технологий (в режиме онлайн-конференций) в течение двух месяцев.

На платформе citizen.odessa.ua создан специальный раздел «Школа общественного бюджета», где одесситы могут получить информацию о целях и задачах Школы, ознакомиться с программой и календарем занятий, получить ответы на часто задаваемые вопросы, а также зарегистрироваться для участия в онлайн-обучении.

Проект «Школа общественного бюджета» реализуется Одесским городским советом совместно с Фондом Восточная Европа и программой EGAP согласно Меморандуму о сотрудничестве.

Спикерами Школы станут эксперты Фонда Восточная Европа (программы EGAP), представители профильных департаментов Одесского горсовета и авторы-победители Общественного бюджета Одессы прошлых лет.

Отметим, что проект Общественный бюджет (Бюджет участия) внедрен в Одессе в 2017 году.  Проектами Общественного бюджета являются, например, первый городской центр спортивного дрессировки собак «Догтаун», и «золотые» Led-качели в Аркадии. 

Напомним, в декабре 2019 года комиссия по вопросам общественного бюджета Одессы по итогам трех заседаний поддержала 100 проектов, из них: 27 малых проектов и 73 больших. Большие проекты - это те, которые предполагают стоимость от  500 тысяч гривень и выше. Малые проекты - это те, которые предполагают стоимость не более 500 тысяч гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що адаптивний карантин в Україні дає свої результати. Наразі він запроваджений до 30 червня. Про це очільник Кабінету міністрів розповів в інтерв'ю РБК-Україна. "Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом'якшення", … читати далi

Конституційний Суд України на засіданні 20 травня запланував розпочати розгляд конституційного подання 45 народних депутатів щодо конституційності низки положень Виборчого кодексу України, зокрема і в частині проведення виборів народних депутатів виключно за пропорційною системою. Про це УНН повідомляє з посиланням на порядок денний КСУ та інформацію представниці Верховної Ради у … читати далi

Київський районний суд Одеси частково задовільнив клопотання про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів майно, що належить ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» і ТОВ «Енергія і газ Україна». Про це повідомили у пресслужбі Київського райсуду. Йдеться про нерухоме майно, рухоме майно та земельні ділянки, … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на Лідерсівському бульварі 7, 9, задовільнивши заяву позивача - заступника обласної прокуратури про вжиття заходів забезпечення позову.  Про це повідомили у пресслужбі суду. За його словами, 11 травня суд розпочав провадження по справі за адміністративним позовом заступника обласної прокуратури до ТОВ «Спорт-Сервіс», ТОВ «Лідер-Парк» про зобов’язання знести … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР