Рассмотрение дела о пожаре в лагере «Виктория» отложили из-за неявки участников процесса

07 жовтня 2020 р. 18:29

суд

Очередное заседание по делу смертельного пожара в санатории «Виктория» продлилось меньше 10 минут.

Суд решил, что ему необходимо ознакомиться с новым ходатайством адвоката пострадавших, сообщает Украинская служба информации.

Ходатайство подал адвокат пострадавших Николай Стоянов, но сам он в суд не явился. Суть - запрос вещей и документов для нового ознакомления экспертами.

Судья перенес заседание, чтобы ознакомится с ходатайством, хотя сегодня явились в суд как экс-директор «Виктории» Петрос Саркисян, так и родственники погибших девочек. В следующий раз дело попробуют рассмотреть 28 октября.

Напомним, в сентябре Киевский районный суд Одессы приступил к продолжению рассмотрения дела о пожаре в детском лагере «Виктория» после полугодового перерыва.

В феврале суд по делу о пожаре в лагере «Виктория» назначил новую экспертизу, удовлетворив ходатайство адвоката пострадавших Николая Стоянова. 

Напомним, Киевский районный суд изменил меру пресечения экс-директору детского лагеря «Виктория» Петросу Саркисяну. 

Ранее Киевский суд продолжил рассматривать гражданские иски на возмещение материального и морального ущерба пострадавшим из-за пожара в лагере «Виктория»: адвокат 37 малолетних и несовершеннолетних потерпевших Николай Стоянов вновь озвучил сумму, которую его клиенты хотят получить в качестве компенсации.

Напомним также, что ранее Киевский районный суд Одессы решил оставить директора лагеря «Виктория» Петроса Саркисяна в СИЗО еще на два месяца.

В сентябре 2017 года в результате пожара в лагере «Виктория» погибли три ребенка.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

Здійснення виконавчих функцій Одеською обласною адміністрацією коштуватиме державному бюджету у 293 мільйони 723 тисячі гривень. Як зазначає експерт Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети", координатором якого є Одеська обласна організація "Комітету виборців України, Вячеслав Голинський, загалом, на здійснення виконавчої влади 24 обласними державними адміністраціями в Державному бюджеті на 2021 рік затверджено 5,9 млрд … читати далi

Більше половини проєктів рішень третьої чергової сесії Ренійського міської ради VIII скликання так чи інакше стосується формування установ по організації життєдіяльності Ренійської громади, що утворилася після об'єднання міста та сіл і законодавчого забезпечення їх роботи. Так, в ході роботи третьої сесії депутатам належить створити один відділ - «Центр надання адміністративних послуг». … читати далi

Невідомі знесли один з останніх в Україні, за винятком окупованих територій та музеїв чи підприємств, пам‘ятник Леніну в селі Старі Трояни Ізмаїльського району Одеської області.  Про це повідомив активіст Сергій Стерненко на своїй сторінці у Facebook. "А поки ми спали, якісь невідомі добродії знесли останній в Україні (за винятком окупованих територій та … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР