Придбані з другої спроби спірні автобуси передали школам

Навчальним закладам з шести районів Одеської області 27 серпня передали 12 шкільних автобусів придбаних на умовах співфінансування – за рахунок коштів освітньої субвенції та місцевих бюджетів.

Йдеться про машини придбані в результаті тендеру, що проводив Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації на початку серпня.  

Нагадаємо, це була друга спроба провести тендер. Постачальником автобусів стало ТОВ «Торговий дім «Еталон Авто»». Загалом компанія повинна поставити області 24 автобуси тому ті, що передали школам 27 серпня - лише перша партія. За 24 одиниці компанія отримає 45 мільйонів 324 тисячі гривень. 

Другий тендер за цією закупівлею був призначений на тлі скандалу між головою Одеської обласної адміністрації Максимом Куцим та його заступником Віталієм Свічинським, якого голова ОДА звільняв з посади. Віталій Свічинський тоді звинуватив свого колишнього начальника Максима Куцого в тому, що той своїм усним наказом скасував 12 тендерів, які передбачали купівлю шкільних автобусів для районів і громад регіону. 

Нові шкільні автобуси торгової марки «Еталон» отримали: НВК «Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Балтського району, Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овідіопольського району, Опорний заклад освіти «Раухівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березівського району, Опорний заклад «Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Любашівського району, Опорний заклад освіти «Ставрівський НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти)» Окнянського району, Веселодолинський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Тарутинського району. Опорний заклад «Слобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Кодимського району, НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Захарівського району, Красносільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманського району, Опорний навчальний заклад «Савранський  НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти)» Савранського району, Августівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району, Широківський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Білгород-Дністровського району.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР