Пограничнику в Одесской области присвоили досрочное звание за нетолерантность к коррупции

04 травня 2020 р. 19:34

закон тарифи транспорт фінанси

Глава Государственной пограничной службы Украины присвоил старшему лейтенанту Одесского пограничного отряда Владиславу Пясецкому воинское звание «капитан» досрочно. 

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского пограничного отряда. 

По данным Госпогранслужбы, офицеру досрочно присвоили звание, в том числе, и за нулевую толерантность к коррупции. 

«В течение 2019 года Владислава трижды соблазняли взятками иностранцы, на что в ответ получали категорический отказ офицера. В общем старший лейтенант отказался от 107 тысяч гривень», - пояснили в пресс-службе отряда.

Напомним, случаи отказа от взяток у пограничников не новость. Так в ноябре 2019 года прокуроры Одесской местной прокуратуры №2 сообщили о подозрении 44-летнему иностранцу в совершении коррупционного преступления, а именно попытке подкупить должностное лицо при исполнении служебных обязанностей. Мужчина предложил пограничнику в Одесском аэропорту 3 тысячи 500 долларов США взятки за беспрепятственное пересечение государственной границы Украины. 

В феврале того же года одессит пытался подкупить пограничника,чтобы избежать штрафа за попытку незаконно пересечь границу Украины по болгарскому паспорту. 

В сентябре 2018 года Белгород-Днестровский горрайонный суд Одесской области 11 сентября признал гражданина Молдовы виновным в попытке подкупа пограничника и оштрафовал его на 8 тысяч 500 гривень.

В том же месяце Ильичевский городской суд признал гражданина Грузии виновным в попытке подкупа пограничника и оштрафовал того на 10 тысяч 200 гривень. 

А в июне того же года руководство Госпогранслужбы приняло решение поощрять военнослужащих премиями за отказ от взяток, а также снимать взыскания если таковые имелись. На тот момент пограничники Украины с начала года отказывались от взяток 429 раз.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Інспектори  «Укртрансбезпеки» у співпраці з Нацполіцією за підсумками 19-26 жовтня перевірили понад 20 тисяч транспортних засобів, складено 306 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано більше 2,2 мільйони гривень плати за перевантаження. Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Лідери серед регіонів, де нараховано найбільше плати за проїзд за результатами минулого … читати далi

ІзбірКом продовжує транслювати перебіг виборчого процесу онлайн. Голосування на місцевих виборах завершилося і наразі комісії підраховують результати, і в деяких громадах політики вже повідомили про свою перемогу. Так, в Кілійській громаді таку заяву зробив В'ячеслав Чернявський, який боровся за місце мера Кілії та голови відповідної громади і його в цьому підтримав колишній голова … читати далi

Минулої доби на території Одеської області за даними лабораторного центру підтверджено методом тестування полімеразної ланцюгової реакції в 462 осіб. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації. Таким чином, наразі в регіоні зареєстровано 22 тисячі 643 випадки серед яких 340 летальних. За добу 26 жовтня також зареєстровано летальні випадки - п'ять нових.  Одужали … читати далi

На виборчій дільниці №511509 (село Фонтанка Одеського району) 26 жовтня члени сільської територіальної виборчої комісії проголосували за дозвіл дільничній виборчій комісії виправити протокол. Спостерігач ОПОРИ зафіксував, як члени Фонтанської сільської ТВК на засіданні голосують за те, щоб дозволити дільничній виборчій комісії внести уточнення у протокол про підрахунок голосів виборців просто … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР