Податківці Одещини виявили 1,5 тисячі гектарів неоподаткованих земель

04 листопада 2020 р. 21:23

Загальна площа земельних ділянок, які знаходяться у власності та користуванні юридичних осіб по Одеській області (за винятком площі паїв фізичних осіб) складає 303,7 тисячі гектарів.

Як повідомили у пресцентрі Державної податкової служби, в рамках проведення операції «Урожай» та заходів щодо виявлення фактів використання юридичними особами земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю, податківцями виявлено 1,5 тис. га неоподаткованих земель сільськогосподарського призначення.

Перспектива надходжень за результатами заходів, застосованих податковою службою області, складає 1,5 млн гривень.

Площа земель, які використовуються без укладання договорів оренди, що виявлено в результаті проведеної роботи складає 0,9 тис. га. За результатами заходів, застосованих на рівні районних державних адміністрацій (укладання договорів оренди), надходження складуть 1,8 млн гривень.

Крім цього, в ході проведеної роботи щодо виявлених фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю до місцевих органів влади та органів Держгеокадастру направлено 46 листів щодо перегляду договорів оренди на землі сільськогосподарського призначення по юридичним особам.

Також, проведено аналіз декларацій щодо застосування ставок земельного податку для сільськогосподарських угідь у розмірі, встановленому п. 274.1 ст. 274 ПКУ та додатково залучено до оподаткування 36 суб’єктів господарювання – юридичних осіб на загальну площу 2,4 тис. га, додаткові надходження складають 3,2 млн гривень (до місцевих бюджетів вже сплачено 0,9 млн гривень).

На теперішній час рахується 71 сільськогосподарський товаровиробник (з числа економічно активних) з боргом понад 1 тис. 20 грн на суму боргу 95,3 млн грн, по яких вжиті наступні заходи погашення податкового боргу:

  • по 30 боржниках матеріали передані до підрозділу правової роботи для подання позову до суду про стягнення коштів боржника;
  • по 18 боржниках описано майно у податкову заставу (у тому числі майно, право власності на яке боржник набуде в майбутньому);
  • по 12 боржниках матеріали щодо стягнення коштів боржника знаходяться на розгляді в судах;
  • по 1 боржнику матеріали передані до підрозділу правової роботи для накладення арешту на кошти відповідно до пп. 20.1.33 п.20.1 ст.20. 

Нагадаємо, на Одещині виявили бажання отримати землю 12 тисяч 431 учасник антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру в Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Судьи Приморского суда Одессы зачитали восемь из 12 томов доказательств в отношении бывшей заместительницы Одесского городского головы Зинаиды Цвиринько, которую обвиняют в халатности, приведшей к пожару в лагере «Виктория».  На протяжении 40 минут 27 ноября прокурор Михаил Бойчук зачитывал названия приобщенных к делу документов, а Зинаида Цвиринько и ее адвокат … читати далi

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради змінив роботу міських автобусів у напрямку ринку «Сьомий кілометр» 28-29 листопада. Про це повідомили у пресслужбі Одеського муніципалітету.  «Відповідно до п. 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 «Про встановлення карантину та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної … читати далi

Голова суддівської колегії Приморського суду Віктор Іванов оголосив висновок повторної судово-медичної експертизи, яку було призначено Приморським судом рік тому за клопотанням адвоката захисту Сергія Іванова.  Цей висновок підтверджує алібі обвинуваченого у вбивстві Михайла Чеботаря, зазначає Центр правового моніторингу «Гідність».  Зокрема висновок експертизи, яку провела група експертів Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи й підписав керівник … читати далi

Адміністрація морських портів України вважає медійну активність навколо буксиру «Аметист» добре спланованою провокацією з боку Державної екологічної інспекції. Про це під час прессконференції заявив начальник департаменту роботи портів В'ячеслав Вороний. За його словами, представники АМПУ тричі обслідували буксир і ніяких ознак того, що він тоне не виявили. Стосовно можливого розливу нафтопродуктів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР