Плохие фасады и чужая территория: в мэрии пояснили, почему не реализовали некоторые проекты «Общественного бюджета»

27 січня 2020 р. 11:20

Одеська міська рада

Некоторые проекты «Общественного бюджета» Одессы в прошлом году не реализовали, например, из-за не принадлежность территории к коммунальной собственности и плохих фасадов домов. 

Об этом в ходе аппаратного совещания в Одесском муниципалитете сообщила заместитель городского головы Светлана Бедрега

По ее словам, например проект «Световые муралы «Light MURAL», предполагавший создание уникального художественного светового оформления городских домов не был реализован из-за того, что авторы не разработали эксклюзивные эскизы, а также из-за того, что фасады домов, на которых предполагалось оформлять такие муралы находятся в неудовлетворительном состоянии. 

Еще одни проект - «Родник на Французском бульваре» не смогли реализовать из-за того, что территория, на которой предполагалось бурить скважину не принадлежит городу. Дело в том, что авторы проекта - Международная ассоциация выпускников и друзей Одесского национального университета имени И.И. Мечникова, предлагали бурить скважину на территории «Ботанического сада» университета. 

Также провалился проект создания Хаджибеевского парка. Дело в том, что там разрабатывается детальный план территории и до окончания его разработки реализация проекта невозможна. 

Все три проекта были «большими», то есть предполагали выделение 1 миллиона 500 тысяч гривень на каждый.   

В целом на реализацию 37 проектов «Общественного бюджета» горсовет выделил в 2019 году 41 миллион гривень. Реализовали 32 проекта на сумму 35,5 миллионов. 

Кроме того еще 13,9 млн грн выделили на завершение проектов одобренных до 2019 года. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники Національної поліції в Одеській області почали розслідувати хуліганство на адресу кандидата на посаду голови об'єднаної територіальної громади - мешканця села Троїцьке. Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції в регіоні.  В результаті атаки, що сталася в ніч на 23 жовтня ніхто не постраждав. До поліції надійшло повідомлення від кандидата на посаду голови … читати далi

Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я в Одеській області майже щодня фіксує летальні випадки серед пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Про це повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  За його словами, минулої доби знову зафіксовані смерті пацієнтів з діагностованним коронавірусом і наразі в регіоні загинули вже 314 осіб.  За добу 22 … читати далi

Військова прокуратура Одеського гарнізону задокументувала протиправну діяльність командира роти матеріального технічного забезпечення військової частини однієї з військових частин збройних сил України. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону України, слідством встановлено, що військовослужбовець, за непритягнення до дисціплінарної відповідальності, погодження відповідних внутрішніх документів, які необхідні військовослужбовцям для … читати далi

Лише в 23% новин одеських онлайн-медіа йдеться про жінок-героїнь, водночас 77% повідомлень у місцевих засобів масової інформації припадають на чоловіків-героїв.  Такими є результати дослідження гендерного балансу в 10 онлайн та 5 друкованих ЗМІ Одещини, яке провели експерти ГО «Інститут масової інформації» та «Детектор медіа» у жовтні 2020 року.  Слід відзначити, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР