Первый заместитель Измаильского городского головы ушел в отставку

04 грудня 2020 р. 09:40

Ізмаїл міська рада

Измаильский городской совет принял его заявление об уходе на третьем пленарном заседании 3 декабря.

Всего повестка заседания состояла из двух вопросов: об увольнении с занимаемой должности первого заместителя городского головы Родиона Абашева и об исключении его из состава исполкома. 

Согласно проекту решения? в связи с увольнением по собственному желанию, полномочия Родиона Абашева прекращаются уже с 3 декабря этого года. 

Заседание проходило в онлайн режиме из-за карантинных ограничений. 

Напомним, депутаты Черноморской городского совета после нескольких неудачных попыток все же собрались на сессию и избрали секретаря совета. Эту должность занял Олег Полищук («За Будущее»), кандидатуру которого предложил мэр Василий Гуляев. Кандидатуру поддержали 27 избранников.

Депутаты Одесского городского совета поддержали кандидатуру бывшего ректора Одесского национального университета им. Мечникова Игоря Коваля, избранного от партии «Слуга народа» на должность секретаря городского совета. За кандидатуру, которую предложил Одесский городской голова Геннадий Труханов проголосовали 39 депутатов, против 0, недействительных 0.

Заместитель Одесского городского головы Олесь Янчук собрался в отставку, о чем свидетельствует соответствующая декларация, обнародованная Национальным агентством по вопросам противодействия коррупции.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Українське Дунайське пароплавство починає кампанію з перейменування флоту, змінюючи назви суден, які надавалися їм у радянські часи. Про це повідомив генеральний директор підприємства Дмитро Москаленко.  "Всі ви напевно знаєте, що флот нашого пароплавства збудований ще за часів СРСР. Судна, як правило, отримували назву російською. Буксири та теплоходи найчастіше називали на честь … читати далi

Плитка та козирок під'їзду обвалилися через дощ 16 серпня в будинку на вулиці Хуторській в Одесі. Про це повідомила мешканка будинку Ірина Чернієнко. "Наш під'їзд не вважали з самого початку аварійним, він придатний для проживання, крім фасаду та даху, в ньому більше нічого не збиралися робити. Я зрозуміла, що тепер … читати далi

Народні депутати Верховної Ради України ухвалили у першому читанні законопроєкт, яким пропонується заборонити використання, продаж та передачу феєрверків, салютів та петард. Відповідний проєкт закону підтримали 250 обранців.  У законопроєкті пропонується заборонити проведення будь-яких заходів з використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин, за винятком сценічних піротехнічних виробів Т1 та Т2, феєрверків класу … читати далi

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський отримав позитивний результат аналізу на COVID-19. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Я був би не я, якби напередодні дня народження не захворів би на ковід. Це зайве підтвердження того, що хвороба не спить. Разом з тим у нашій лікарні фіксуємо зростання захворюваності. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР