Одесские священники подумывают об онлайн-проповедях и доставке продуктов прихожанам

Одесский городской голова Геннадий Труханов встретился с представителями различных религиозных организаций, ведущих свою деятельность в городе, и обсудил их действия в условиях распространения в мире коронавируса COVID-19. 

Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета. 

Священники в результате согласились в меру своих возможностей оказывать содействие и помощь городу, а там, где это позволяет религия, службы переведены в онлайн-режим.

Храмы продолжают работать и принимать прихожан в индивидуальном порядке, проведение служб и всех ритуалов ограничено рекомендованными нормами, проводятся усиленные мероприятия по дезинфекции.

Кроме того, ряд конфессий активизируют работу по доставке на дом продуктов питания нуждающимся социальным группам прихожан.

Также на встреч поднимался вопрос о размещении на территории храмов и монастырей Одессы работников городских медучреждений, проживающих в пригороде, на случай, если распространение коронавируса приобретет массовый характер. 

ВИДЕО: omr.gov.ua

ИзбирКом ведет хронику коронавируса в регионе. 

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за минулий тиждень склало та направило до суду 14  адміністративних протоколів. За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено 3 адміністративних протоколи щодо таких осіб: Ольга Жукова, начальниця відділу Державного агентства автомобільних доріг України;  Вікторія Попович, колишня начальниця відділу Управління державної казначейської служби у … читати далi

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області затримали начальника одного з відділень територіального центру Міністерства оборони одразу після одержання 6 тисяч доларів США у якості другої частини від обумовленої суми неправомірної вигоди. Про це повідомили  у пресслужбі управління. За даними поліції, чоловік налагодив схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадян за допомогу … читати далi

Одеська обласна рада передбачила виділення 25 мільйонів гривень в рамках програми підтримки агропромислового комплексу «Аграрна Одещина». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Одеської обласної адміністрації Олег Муратов.  За його словами, п'ята частина з цих грошей буде спрямована на часткову компенсацію за електроенергію для подачі на зрошувані землі, по три мільйони … читати далi

Одеський муніципалітет зобов'язав орендаря пляжу в Аркадії демонтувати настил, який компанія почала будувати буквально в морі.  Про це повідомив заступник начальника Управління інженерного захисту території міста і розбиття узбережжя Одеської міськради Віталій Парфьонов.  За його словами, в товариства з обмеженою відповідальністю "Одесит-2017" не було дозвільних документів на улаштування настилу та паспорту пляжу.  … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР