Одесские подростки смогут получать документы с помощью услуги ID-14

14 жовтня 2020 р. 19:14

Центр предоставления админуслуг Одесского горсовета запускает упрощенную процедуру записи на прием для подростков, которым исполнилось 14 лет.

Как пояснили в центре, подростки, которые еще не имеют паспорта и номера налогоплательщика, могут получить эти документы с помощью услуги ID-14.

Записаться на прием теперь можно, воспользовавшись новой Google-формой. После внесения в форму контактных данных подростка администратор перезвонит, чтобы записать его на прием.

Для получения ID-14 подростку необходимо иметь с собой:

- свидетельство о рождении;

- справку о регистрации местожительства;

- оригинал документов, которые подтверждают гражданство и удостоверяют личность родителей или одного из них;

- паспорт гражданина Украины для выезда за границу (если он есть у подростка), чтобы подтвердить изменение транслитерации латинскими буквами.

Напомним, в августе комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций Овидиопольской районной государственной администрации решила прекратить работу отдела по вопросам предоставления административных услуг государственной регистрации РГА. Это делается с целью недопущения распространения острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-19.

Напомним также, что в мае Центр предоставления административных услуг Одесского горсовета возобновил предоставление услуги по оформлению паспорта гражданина Украины для выезда за границу. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

Здійснення виконавчих функцій Одеською обласною адміністрацією коштуватиме державному бюджету у 293 мільйони 723 тисячі гривень. Як зазначає експерт Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети", координатором якого є Одеська обласна організація "Комітету виборців України, Вячеслав Голинський, загалом, на здійснення виконавчої влади 24 обласними державними адміністраціями в Державному бюджеті на 2021 рік затверджено 5,9 млрд … читати далi

Більше половини проєктів рішень третьої чергової сесії Ренійського міської ради VIII скликання так чи інакше стосується формування установ по організації життєдіяльності Ренійської громади, що утворилася після об'єднання міста та сіл і законодавчого забезпечення їх роботи. Так, в ході роботи третьої сесії депутатам належить створити один відділ - «Центр надання адміністративних послуг». … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР