Одесская юракадемия оказалась в лидерах допороговых закупок за минувшую неделю

22 квітня 2020 р. 22:11

ProZorro тендер фінанси

Одесский национальный университет «Одесская юридическая академия» в период с 12 по 18 апреля заключил 48 допороговых закупок через систему Prozorro.

Вуз заказал различные продукты и товары, сообщают «Наші гроші».

Кроме допороговых, Юракадемия еще провела пять припорогових закупок работ по ремонту стоимостью 1,49 млн грн каждая. 

19 апреля вступили в силу изменения в закон «О публичных закупках», принятые Верховной Радой Украины еще осенью прошлого года.

Одной из основных новелл закона является снижение порога для закупок товаров и услуг с 200 тысяч до 50 тысяч гривень, с которого нужно проводить торги через систему Prozorro. Как отмечает издание, в последние дни перед запуском реформы произошел трехкратный прирост допороговых закупок.

Если 5-11 апреля заказчики обнародовали данные об 1 тысяче 965 допороговых закупок в размере от 190 до 200 тыс. грн на общую сумму 388 млн 180 тыс. грн, то 12-18 апреля насчитывалось 4 тысячи 798 таких закупок на общую сумму 947 миллионов 740 тысяч гривень. 

Напомним, за две недели апреля по упрощенной переговорной процедуре в связи с пандемией COVID-19 в Одесской области освоено уже 116,5 миллионов гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Інспектори  «Укртрансбезпеки» у співпраці з Нацполіцією за підсумками 19-26 жовтня перевірили понад 20 тисяч транспортних засобів, складено 306 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано більше 2,2 мільйони гривень плати за перевантаження. Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Лідери серед регіонів, де нараховано найбільше плати за проїзд за результатами минулого … читати далi

ІзбірКом продовжує транслювати перебіг виборчого процесу онлайн. Голосування на місцевих виборах завершилося і наразі комісії підраховують результати, і в деяких громадах політики вже повідомили про свою перемогу. Так, в Кілійській громаді таку заяву зробив В'ячеслав Чернявський, який боровся за місце мера Кілії та голови відповідної громади і його в цьому підтримав колишній голова … читати далi

Минулої доби на території Одеської області за даними лабораторного центру підтверджено методом тестування полімеразної ланцюгової реакції в 462 осіб. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації. Таким чином, наразі в регіоні зареєстровано 22 тисячі 643 випадки серед яких 340 летальних. За добу 26 жовтня також зареєстровано летальні випадки - п'ять нових.  Одужали … читати далi

На виборчій дільниці №511509 (село Фонтанка Одеського району) 26 жовтня члени сільської територіальної виборчої комісії проголосували за дозвіл дільничній виборчій комісії виправити протокол. Спостерігач ОПОРИ зафіксував, як члени Фонтанської сільської ТВК на засіданні голосують за те, щоб дозволити дільничній виборчій комісії внести уточнення у протокол про підрахунок голосів виборців просто … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР