Одесская инфекционная больница готова потратить более трех миллионов на быстрый тест для диагностики коронавируса

03 березня 2020 р. 20:15

ProZorro тендер фінанси

Коммунальное некоммерческое предприятие «Городская клиническая инфекционная больница» объявила тендер для определения поставщика быстрых (экспресс) тестов для диагностики коронавируса COVID-19.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. 

Предполагается, что тесты позволят диагностировать коронавирус COVID-19 путем выявления антител (IgG и IgM) к SARS-CoV-2 в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы.

Всего планируют закупить 10 комплектов тестов. В комплект должны входить 10 тест-кассет, индивидуально упакованных, с осушителем, столько же пипеток одноразового использования, один растворитель и одна инструкция. 

Производство быстрых (экспресс) тестов должно быть аттестовано в соответствии со стандартами ISO 13485: 2003, поэтому участник тендера должен предоставить в составе тендерного предложения заверенную копию сертификата. 

Инструкция в комплекте должна быть также и на украинском языке, а быстрые (экспресс) тесты должны обеспечивать диагностику коронавируса SARS-CoV-2 иммунохроматографическим методом без применения специального оборудования. Продолжительность проведения анализа должна быть не более 20 минут.

Аукцион, с ожидаемой стоимостью закупки 3 миллиона 250 тысяч гривень, состоится 19 марта. 

Ранее депутаты Одесского горсовета выделили 1 миллион 620 тысяч гривень на закупку средств индивидуальной защиты для городских лечебно-профилактических учреждений — респираторов, защитных масок, очков, костюмов и комбинезонов.

 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комунальне підприємство "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва" оголосило тендер для обрання підрядника, якому заплатять за будівництво залізничного переїзду по вул. Сонячній. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 27 мільйонів 470 тисяч гривень має відбутися 31 травня, а роботи мають йти до 31 грудня 2022 … читати далi

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування відносно працівниці Біляївської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області. Як зазначили у ДБР, упродовж 2016-2018 років працівниця податкової виготовила та видала членам організованого злочинного угруповання реєстраційні картки платників податків, які були оформлені на 53 вигаданих особи. Використовуючи ці картки, … читати далi

У 2020 році на закупівлю дезінфікуючих засобів для обробки рук та поверхонь для учнів закладів загальної середньої освіти було виділено 36,2 млн грн. Про це йдеться у відповіді Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації на запити експертної організації StateWatch. 34,9 млн грн з цієї суми було виділено з … читати далi

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький заробив у квітні 49 тисяч 847 гривень, а от за лютий 2021 року він заробив 49,5 тисяч гривень, повідомляє «Слово і діло». Таку ж саму суму голова Одеської обладміністрацію заробив і в січні.  А от голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай у квітні заробив 102 тис. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР