Одессит просит мэра спасти дом Гоголя в Одессе

22 січня 2020 р. 19:24

Одеська міська рада сесія

Электронная петиция с просьбой к Одесскому городскому голове Геннадию Труханову внести на сессию проект решения о  выделении средств из городского бюджета на реставрацию дома Гоголя, который является памятником архитектуры, появилась на платформе «Социально активный гражданин». 

Автор обращения Владимир Лукьянов указывает, что на сегодняшний день одесская громада является собственником дома Гоголя, соответственно, Одесский горсовет должен предусмотреть в рамках программы выделение денег на его восстановление. 

«Городские власти выдумывают любые предлоги, лишь бы не ремонтировать дом. Якобы горсовет не является балансодержателем здания и поэтому не обязан проводить там ремонт. На самом деле, это все отговорки», - настаивает автор обращения.

При этом автор петиции отметил, что  в январе 2019 года комиссия горсовета по бюджету и финансам согласовала предложение управления капстроительства выделить 18 млн грн на реставрацию здания на Дерибасовской, 4, в котором находится прокуратура. Хотя это здание также не находится на балансе города и, более того, право собственности оформлено на Генеральную прокуратуру. Одесситам больно смотреть, как на глазах разрушается очень ценное и важное для города здание. 

Напомним, в апреле 2018 года обрушилась часть кровли здания-памятника архитектуры на улице Гоголя в Одессе, в котором писатель создавал второй том своих «Мертвых душ». 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ренійська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила низку заходів щодо запобігання виникненню пожеж, загибелі та травмуванню людей під час пожеж, відпочинку на водних об'єктах та використання виробів, організації профілактичної та інформаційно-роз'яснювальної роботи на території Ренійської міської територіальної громади в 2022 році. Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, у … читати далi

Російські псевдомиротворці що дислокуються у Придністров'ї отримали завдання відновити військовий аеродром та техніку в Тирасполі. Про це повідомив очільник Одеської ОДА Максим Марченко. Проте за його словами, приказ був відданий марно тому що техніка 30 років не експлуатувалася, а запчастини вочевидь були продані. Тож наразі устаткування аеродрому та техніка, за … читати далi

Турецьку заставну плиту, яка свідчить про ремонт південно-західної вежі цитаделі Білгород-Дністровської фортеці у XVII сторіччі, відновили та встановили 22 травня. Про це повідомив ректор Південноукраїнського педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, депутат Одеської обласної ради Андрій Красножон. За його словами, оригінал плити був втрачений, ймовірно, під час румунської окупації Одеси. … читати далi

Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня.  Відповідне рішення 22 травня підтримали 320 народних обранців.  Минулого разу 21 квітня Верховна рада ухвалила президентський законопроєкт про затвердження указу "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні", яким воєнний стан продовжувався до 24 травня, вочевидь, тепер … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР