Нотаріус, що зареєструвала виконуючого обов'язки ОНМедУ, увійшла в ТОП-15 тих, на кого скаржилися

29 грудня 2020 р. 18:25

суд

Видання «Наші гроші» зібрало перелік важливих фактів та подій у сфері юстиції, які відбулися протягом цього року та відокремили частину подій, які просто були на слуху.

Журналісти оприлюднили також перелік нотаріусів, на яких найбільше скаржилися цього року до Антирейдерської колегії Міністерства юстиції.

Серед тих, хто потрапив у ТОП-15, приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Тетяна Дишлева, на яку скаржилися вісім разів. Окрім того, вона відома тим, що у 2018 році самовільно змінила виконуючого обов'язки ректора Одеського національного медичного університету. 

Окрім неї у переліку нотаріусів 17 осіб з Одеської області.

Загалом, до колегії протягом року скаржилися на 376 нотаріусів, при загальній кількості нотаріусів в Україні 5953. Тобто скаржилися на 6,3% нотаріусів від їх загальної кількості.

Окрім того, у ТОП-15 потрапив один державний реєстратор з Одеської області - державний реєстратор Комунального підприємства "Агенція реєстраційних послуг" Сергій Манюта.

Також в переліку 74 державних реєстраторів.

Із даними щодо скарг на всіх реєстраторів можна ознайомитися тут. Загалом, 2020 року скаржилися на 818 реєстраторів, при загальній кількості державних реєстраторів в Україні 1627. Тобто скаржилися на 50,28% реєстраторів.

Із 3719 суб'єктів оскарження в Антирейдерську колегію 565 скарг (або 15,2%) було на реєстраторів комунальних реєстраційних підприємств.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР