НАЗК передало до суду протокол стосовно співробітниці Тарутинської райдержадміністрації

21 вересня 2020 р. 20:30

НАЗК Тарутине суд фінанси

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 14 до 18 вересня склало та направило до суду 12 адміністративних протоколів.

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. 

За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено адміністративні протокол стосовно начальниці відділу Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області Ніни Шишкової.

Ще п'ять протоколів за цією ж причиною складено стосовно: 

Судді Господарського суду Харківської області Інни Чистякової;

Начальника управління Офісу генерального прокурора Дмитра Літкевича;

Колишнього слідчого Криворізького районного відділу поліції Владислава Тихонова;

Колишнього слідчого Головного управління Національної поліції в Київській області Андрія Янчука;

Колишнього слідчого Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Дмитра Круглікова

Адміністративні протоколи щодо порушень порядку подання фінансової звітності політичних партій складено стосовно таких осіб:

Петро Симоненко, «Комуністична партія України»;

Дмитро Толстошеєв, «Основа»;

Демченко Григорій, «Соціально-екологічна партія «Союз.Чорнобиль.Україна»»;

Олександр Клименко, «Українська народна партія».

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено та направлено до суду два адмінпротоколи стосовно Олени Костенко, колишнього першого заступника голови Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало перевіряти декларації ще 21 посадовця і, таким чином, з початку перезапуску НАЗК до перевірки взято 615 декларацій 453 осіб.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало перевірку декларацій ще 31 посадовця та депутата, чотири з яких в Одеській області.

Раніше Національне агентство за питань запобігання корупції взяло до перевірки декларацію колишнього начальника ГУ Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Директору компанії «МАГМА ГРУП КР» оголосили підозру у привласненні 17 мільйонів гривень на будівництві школи у житловому районі ім. Котовського (між вулицями Марсельної, Сахарова, Заболотного і Палія). Про це повідомили в пресслужбі прокуратури. З’ясовано, що підозрюваний вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт та їх вартості, та підписав … читати далi

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до парламенту з проханням на наступному пленарному тижні розглянути та прийняти законопроєкт щодо посилення адміністративної відповідальності за перебування в громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок. Про це міністр повідомив на брифінгу Міністерства охорони здоров'я. За словами Степанова, відповідний законопроєкт був розроблений Міністерством юстиції … читати далi

21 жовтня «Дитяча міська лікарня №3» Одеської міської ради придбала медичні ліжка. Як свідчать дані порталу державних закупівель ProZorro, такі самі ліжка у інших містах медичні заклади купували майже вдвічі дешевше. «Дитяча міська лікарня №3» Одеської міської ради провела закупівлю без конкурсу, вказавши, що це закупівля товарів для боротьби з COVID-19, згідно … читати далi

Вчора, 30 жовтня, в Одесі відбулися установчі збори нової Громадської Ради при ОДА. Документи до ініціативної групи подали представники 69 організацій. 65 з них прибули на установчі збори. Головуючим обрали ексголову Ради Валерія Головко, а секретарем – ексголову Ради Тамілу Афанасьєву. Головним питанням зборів було формування нового складу Ради, який … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР