На обеспечение жильем семей внутренне перемещенных лиц Одесский облсовет в 2020 году планирует потратить 19 миллионов

Депутаты Одесского областного совета рассмотрят проект программы обеспечения жильем в Одесской области внутренне перемещенных лиц, участников антитеррористической операции (АТО) и участников проведения операции объединенных сил (ООС) на 2020-2024 годы.

Соответствующий документ опубликовала пресс-служба облсовета. 

Предполагается, что за время реализации программы жильем обеспечат 500 семей. Участникам программы планируют предоставлять льготные кредиты на строительство или покупку жилья с процентной ставкой 3% годовых, сроком до 20 лет. При этом средства, выплачиваемые заемщиками в счет погашения кредитов, зачисляются в установленном порядке в доходы местных бюджетов и направляются на дальнейшее кредитование.

Предоставление целевой финансовой поддержки участникам АТО, членам их семей, внутренне перемещенным лицам будет проводиться на обязательный собственный вклад на безвозвратной основе.

В 2020 году предполагается потратить 19 миллионов 780 тысяч гривень, а больше всего денег - 24 миллиона 370 тысяч - в 2024 году. Всего планируют выделить на эти цели 111 миллионов 140 тысяч гривень. Финансировать программу предполагается из государственного, областного местных бюджетов и за счет пожертвований граждан.  

Напомним, министр Дмитрий Дубилет поделился  результатами оценки численности населения Украины по состоянию на 1 декабря 2019 года, которую провел Кабинет министров, насчитавший на подконтрольной правительству территории страны 37 миллионов 289 тысяч человек. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністерство фінансів Сполучених штатів Америки запровадили санкції проти української компанії Fides Ship Management, яку звинувачують у перевезенні венесуельської нафти. Як повідомили у Міністерстві фінансів, також під санкції потрапили чотири кораблі, якими керує компанія: Baliar, який ходить під прапором Ліберії та Balita, Domani, Freedom, що ходять під камерунським прапором. Справа в тому, що … читати далi

Український інститут національної пам'яті вимагатиме від Савранської селищної ради, а також від Подільської міської ради дати нові назви вулицям. Як повідомила на своїй сторінці в Facebook організація "Декомунізація. Україна", йдеться про вулицю Жукова в селі Дубинове, яке наразі підпорядковано Савранській селищній раді та вулицю Терешкової в Подільську.  Окрім того, Одеська обласна державна адміністрація … читати далi

Приморський суд Одеси визнав винним 25-річного уродженця Чернігова Владислава Малькова у пограбуванні представника ЛГБТ-спільноти, призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавленні волі, але встановив іспитовий строк на два роки.  Судовий процес тривав понад 9 місяців, і весь цей час затриманий перебував у слідчому ізоляторі, повідомляє громадська організація ПРОЖЕКТОР. Окрім того, суд зобов’язав … читати далi

Команда «Збірна медиків» з Одеси планує взяти участь в російській версії проєкту «Ліга сміху» студії «Квартал 95», в якій також планують взяти участь команди не лише з Російської Федерації, але й з так званої «Донецької народної республіки». Про це повідомив колишній радник міського голови Дніпра Євген Гендін на свої сторінці у Facebook. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР